Krepšinio klubas „Nevėžis“ ryžtingai nusiteikęs naujojo sezono kovose. „Mes tikrai niekam nežadame dovanoti pergalių. Į kiekvienas varžybas stosime kautis tik dėl laimėjimų“, – pirmųjų namų rungtynių išvakarėse sakė „Nevėžio“ komandos vyriausiojo trenerio asistentas Tomas Stankevičius.

krepsinio_kamuolysPirmąsias „Tete-a-Tete Casino-LKL“ rungtynes Kėdainių arenoje „Nevėžis“ žais spalio 3 dieną 17 valandą su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“.

Šiai kovai „Nevėžis“ atsakingai ruošiasi ir tikisi pradžiuginti aistruolius pirmąja pergale. „Rungtynės su pajėgia „Neptūno“ komanda baigėsi mūsų nesėkme, tačiau lengvos kovos klaipėdiečiai neturėjo. Mes parodėme, kad turime potencialo ir galime labai puikiai kautis net su tituluotais varžovais. Šeštadienį laukia graži dvikova“, – pažadėjo penkerius metus su „Nevėžiu“ dirbantis treneris T. Stankevičius.

Peržiūrėjo 27, pasirinko 13

„Nevėžio“ vadovai džiaugiasi pagaliau baigę komplektuoti komandą. Ši užduotis buvo patikėta prie ekipos vairo stojusiam patyrusiam strategui Ramūnui Cvirkai. Trenerių štabas į peržiūras buvo pakvietęs 27 žaidėjus. Iš jų atsirinko trylika. Tad Kėdainių garbę ne tik pajėgiausioje šalies krepšinio, bet ir Baltijos krepšinio lygoje pasiruošę ginti: legionieriai – Saah Nimley, George Jgerenaja, Taylor King ir Grant Kendall Johnson, kėdainiečiai Paulius Semaška ir Arminas Kelmelis, su Kėdainiais glaudžiai susiję Vaidotas Volkus (Vaclovo Volkaus anūkas) ir Tomas Gaidamavičius (Juozo Gaidamavičiaus sūnėnas), senbuvis Andrius Aleksandrovas, sugrįžę Darius Gvezdauskas bei Rokas Grinius ir naujokai Ernestas Ežerskis bei Simonas Kymantas.

Ambicinga ir perspektyvi komanda

Klubo vadovai tikisi, kad šįmet jiems pavyko suburti itin ambicingą ir perspektyvią komandą. „Kasmet komanda atverčia naują lapą. Mes labai norime, kad kėdainiečiai dabartinei ekipai neklijuotų senų etikečių ir nelygintų, kas buvo ar ko nebuvo. „Nevėžis“ buvo visoks ir pasiekimų iškovojo įvairių. Mes tikimės, kad šie metai bus puikūs. Labai laukiame šeštojo žaidėjo palaikymo. Kartu juk galima daug ką nuveikti. Norime aistruoliams padovanoti kuo geriausių akimirkų, o patys pasidžiaugti pergalingu gražiu žaidimu. Laukiame arenoje kaskart, kai tik žaisime namų rungtynes“, – sakė klubo direktorė Ingrida Marijošienė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.