Šiandien jau nežinia, ar beįvyks šeštadienį Kėdainių arenoje „Betsafe-LKL“ čempionato rungtynės tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“.


Lyga apsispręs penktadienį

Ketvirtadienį ryte LKL išplatino pranešimą: „Reaguodama į susidariusią situaciją dėl COVID-19 viruso plitimo, Lietuvos krepšinio lyga šaukia skubų LKL valdybos narių susirinkimą. Jis planuojamas penktadienį Vilniuje.

LKL administracija negali vienašališkai priimti sprendimų dėl svarbiausių lygos klausimų. LKL yra 10-ties klubų asociacija, lygą valdo ir svarbiausius sprendimus priima LKL valdyba, kuriai priklauso 12 narių: po vieną atstovą iš kiekvieno klubo, taip pat LKL generalinis direktorius ir LKL prezidentas.

Bet kokiu atveju, LKL administracija stebi situaciją ir laukia Vyriausybės sprendimų dėl susidariusios padėties. LKL laikysis Vyriausybės nurodymų.

Rytoj po LKL valdybos posėdžio spaudos konferencijos neorganizuojame, žiniasklaidą apie priimtus sprendimus informuosime pranešimu spaudai. Vis dėlto, jeigu šiandien Vyriausybės sprendimai ir nurodymai bus tiesiogiai susiję su šio savaitgalio „Betsafe–LKL“ varžybomis, informuosime jus nelaukdami rytdienos LKL valdybos posėdžio.”

Stabdyti čempionatą svarstė Eurolyga Eurolygos komandos jau buvo susitaikę su tuo, kad rungtyniauti teks be žiūrovų ir netgi žiniasklaidos atstovų. Tam nusiteikę buvo ir žalgiriečiai, besiruošiantys į Barseloną. Kaip skelbia portalas basketnews.lt, Kauno „Žalgirio“ žaidėjai ketvirtadienio rytą susirinko į rūbinę, kurioje susidėję daiktus turėjo pradėti kelionę į Barseloną.

Tačiau netrukus jie visi išsiskirstė namo – buvo nuspręsta kelionę atidėti neapibrėžtam laikui ir laukti žinių iš Eurolygos dėl tolimesnių veiksmų. Ketvirtadienį buvo neatmetama, kad Eurolyga gali priimti sprendimą visas artimiausias rungtynes atidėti kuriam laikui. Sustabdyti čempionatą Eurolygos paprašė Eurolygos žaidėjų asociacija (ELPA).


Stabdyti turnyrą nusprendė ir Eurolyga

Eurolygos komandos jau buvo susitaikę su tuo, kad rungtyniauti teks be žiūrovų ir netgi žiniasklaidos atstovų. Tam nusiteikę buvo ir žalgiriečiai, besiruošiantys į Barseloną.

Kaip skelbia portalas basketnews.lt, Kauno „Žalgirio“ žaidėjai ketvirtadienio rytą susirinko į rūbinę, kurioje susidėję daiktus turėjo pradėti kelionę į Barseloną. Tačiau netrukus jie visi išsiskirstė namo – buvo nuspręsta kelionę atidėti neapibrėžtam laikui ir laukti žinių iš Eurolygos dėl tolimesnių veiksmų.

Ketvirtadienį buvo neatmetama, kad Eurolyga gali priimti sprendimą visas artimiausias rungtynes atidėti kuriam laikui. Sustabdyti čempionatą Eurolygos paprašė Eurolygos žaidėjų asociacija (ELPA). Vėliau pranešta, kad priimtas sprendimas stabdyti čempionatą dėl 29-ojo turo, vyksiančio šią savaitę.

Ketvirtadienį pranešta, kad koronavirusas diagnozuotas vienam iš Madrido „Real“ krepšininkų. 29-ajame Eurolygos ture „Real“ namuose turėjo priimti Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus. Kaip situacija klostysis toliau, paaiškės vėliau.

NBA sustabdė pirmieji

Pirmieji koronavirusą tiesiogiai pajuto krepšininkai už Atlanto – NBA. Virusą diagnozavus Jutos „Jazz“ krepšininkui Rudy Gobertui sprendimą laikinai stabdyti NBA lygos sezoną priėmė šios lygos generalinis komisaras Adamas Silveris.

Portalo krepsinis.net teigimu, Lenkijos krepšinio lyga taip pat paskelbė, jog nuo kovo 13 iki 25 dienos imtinai turnyro kovos nevyks, prie jos prisijungė ir Graikijos lyga. Joje nevyks bent jau artimiausio savaitgalio rungtynės be to, atidėtos ir Čempionų lygos turnyro atkrintamosios varžybos bei kiti FIBA organizuojami turnyrai.

Panašios naujienos