Baigėsi tris savaitgalius trukęs atviras krepšinio turnyras „Daumantų taurė“. Finale dėl pereinamosios taurės susikovė „Kėdainių“ ir „SC-Ateities-Daumantų“ komandos. Antrus metus iš eilės čempio­nais tapo kėdainiečių ekipa.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Atvyksta ir kaimynai

Šeštus metus vykęs turnyras, kaip ir kasmet, sulaukė didelio krepšinio mėgėjų populiarumo. Šiemet dėl nugalėtojų vardo kovojo net aštuoniolika komandų, iš kurių – viena svečių ekipa iš kaimyninio Jonavos rajono Pauliukų kaimo. Jonaviškiai jau kelerius metus varžosi su kėdainiečiais.

Antroji vieta atiteko „SC-Ateities-Daumantų“ komandai.

Finale dėl pirmosios vietos, kaip ir pernai, susitiko tos pačios komandos. Geriausiai antrus metus iš eilės sekėsi „Kėdainiams“, iškovojusiems pirmąją vietą, antroji atiteko „SC-Ateičiai-Daumantams“, trečiąją užėmė „Heradas“, o ketvirtąją – „Pašušvys“.

Apdovanojo naudingiausius

Krepšinio turnyro sumanytojos bendrovės „Daumantai LT“ tiekimo ir logistikos padalinio vadovas Virmantas Pikelis naudingiausio komandos žaidėjo prizais apdovanojo Šarūną Masį („Kėdainiai“), Domą Šeleką („SC-Ateitis-Daumantai“), Gediminą Butkų („Heradas“) ir Matą Zutkį („Pašušvys“).

Trečiąją vietą užėmė „Heradas“.

„Mintis atgaivinti buvusį tradicinį „Kėdainių garso“ turnyrą pasiteisino, nes tarp krepšinio mėgėjų jis yra labai populiarus. Šiemet susirinko rekordinis komandų skaičius – net aštuonolika.

Krepšininkų meistriškumas neribojamas, todėl tikrai įdomu stebėti, kaip silpnesnio pajėgumo komandos siekia pergalių prieš stipresnius varžovus. Šįkart finale intrigos nebuvo, nes susitiko tos pačios komandos“, – kalbėjo V. Pikelis. 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});


Pagarba treneriui

Vienas iš naudingiausių „Kėdainių“ komandos žaidėjų Š. Masys įsitikinęs, jog tokios varžybos yra labai naudingos, o varžovai sunkiai įveikiami. Pergalė labai saldi, nes apgintas čempionų titulas, todėl kitąmet kėdainiečiai jos sieks trečią kartą, kad visam laikui iškovotų pereinamąją taurę.

Ketvirtąją vietą užėmė „Pašušvys“.

„Šiame turnyre turime pačią geriausią komandą. Tai įrodo antrus metus iš eilės finale laimėtos kovos. Šįkart nugalėjome daug stipresnę komandą. Turime patį geriausią trenerį Valerijų Kuprijanovą. Krepšinį žaidžiame nuo dešimties metų, todėl kasmet tradiciškai susirenkame į Kėdainius draugiškai pažaisti“, – sakė Š. Masys.

Įdomu tai, kad specialiai šiam turnyrui susirenka buvę mokyklos draugai iš visos Lietuvos – Kėdainių, Šiaulių, Kauno, Vilniaus.

„Esame kėdainiečai, V. Kuprijanovo laidos auklėtiniai. Šis treneris mus išmokė kovoti iki galo. Pagarba jam“, – pabrėžė Š. Masys.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});