Prieššventinį šeštadienį Kėdainių ugniagesiams gelbėtojams teko skubėti į du iškvietimus. Abiem atvejais manyta, kad dega pastatai, nes liepsnos buvo didžiulės.

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, šeštadienio vakarą, 20.40 val. ugniagesių paprašyta skubėti į Aristavos kaimą.

,,Pravažiuojanti GMP medikė pranešė, kad kelyje Via Baltica iš tolo matyti degantis galimai pastato stogas, didelė liepsna, tačiau atvykus paaiškėjo, kad laukuose pilietis degino 3 m² plote sukrautas medžių šakas. Užgesinta“, – teigė ugniagesių atstovė.

Tą patį vakarą, 23.10 val. Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Kėdainiuose, prie J. Biliūno g. dega apleistas namas. Prie apleisto namo degė žolė. Teko slopinti liepsnas maždaug 30 arų plote.

Pasak ugniagesių, kažin, ar žolė užsidegė savaime, greičiausiai tai nutiko dėl neatsargios, o gal net ir tyčinės žmogaus veiklos. Įvykis tiriamas. Įspėjama, kad už pernykštės žolės deginimą yra numatyta atsakomybė.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.