Antradienis buvo darbinga diena ugniagesiams. Šiems teko ir į gaisrus važiuoti, ir nuvirtusį medį nuo kelio patraukti.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė informavo, kad antradienio vakarą, 19.49 val. gautas pranešimas, kad Janušavos g. dega požeminis atliekų konteineris. Atvykus ugniagesiams, atliekų konteineryje smilko šiukšlės. Jos užgesintos. Gaisro metu aprūko požeminis atliekų konteineris. Savaime jis užsidegti negalėjo, tad gyventojų prašoma nemesti į konteinerius neužgesintų nuorūkų, nepilti neatvėsusių pelenų.

Ugnis niokojo bendrovės turtą

Šiąnakt ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į Šėtos sen., Runeikių k. 02.25 val. buvo pranešta, kad Rikliškių g. dega medinis pastatas. Į nelaimės vietą išsiųsti keli ugniagesių ekipažai.

„Atvykus ugniagesiams, biuro pastatas degė atvira liepsna, stogas buvo sukritęs. Pastatas 16×10 m dydžio, medžio karkaso konstrukcijų, perdanga medinė, stogas keturšlaitis, dengtas bitumine danga. Vanduo gaisro gesinimui buvo tiekiamas iš dirbtinio vandens šaltinio, esančio 60 m atstumu nuo gaisravietės. Grandis darbą pradėjo 03.09 val.

Gaisro metu nudegė ir sukrito pastato stogas bei perdanga, išdegė pastato vidus su viduje buvusia biuro įranga bei dokumentais. Šalia degančio pastato sienos stovėjęs automobilis „Ford Ranger“ nuo liepsnų buvo išgelbėtas, nutempiant jį buksyravimo lynu toliau nuo gaisravietės.

Gesinti gaisrą padėjo įmonės darbuotojas su autokrautuvu“, – apie gaisro likvidavimo darbus informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Eglė Ruchajienė.

Kelią užtvėrė medis

Spalio 25-ąją, paryčiais, apie pusę penkių, ugniagesiai gelbėtojai sulaukė policijos pareigūnų pranešimo, kad Kėdainių mieste, ties J. Basanavičiaus g.-Tilto g. sankirta ant važiuojamosios kelio dalies yra nuvirtęs medis. Paprašyta pašalinti eismui trukdančią kliūtį. Ugniagesiai gelbėtojai šią užduotį atliko operatyviai, medis pašalintas, kelio danga nušluota.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.