Per kelias dienas Kėdainių rajone užfiksuotos net kelios kuro vagystės. Apšvarinti ne tik vilkikai, bet ir statybininkų technika.

Rugpjūčio 28 d. apie 06.20 val. Kėdainiuose, Saulėlydžio g., iš krautuvo „Kramer“ kuro bako ir iš šalia esančio ekskavatoriaus „Cat“ kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala tikslinama.

Beje, vagys jau ir anksčiau gviešėsi į Saulėlydžio g. rekonstrukciją vykdančios įmonės turtą. Birželį buvo įsibrauta į darbuotojams skirtą vagonėlį ir iš jo pavogtas benzininis pjūklas „Stihl“. Tąsyk nuostoliai siekė maždaug 1 000 eurų.

Vagys siautė ir Pelėdnagiuose, ir Akademijoje

„Kėdainių mugė“ jau rašė, kad rugpjūčio 28-osios naktį vagys darbavosi ir Pelėdnagių k., Miškininkų g. Apie 02.20 val. policijai pranešta, kad iš vilkiko DAF kuro bako pavogtas kuras. Padaryta turtinė žala siekia apie 230 eurų.

Rugpjūčio 25-osios naktį Akademijos miestelyje vagys apšvarino du vilkikus, stovėjusius atvertoje teritorijoje. Iš vilkiko MAN pavogta apie 150 litrų dyzelinio kuro, o iš šalia stovėjusio vilkiko „Mercedes-Benz“ pavogta apie 200 litrų dyzelinio kuro. Nuostoliai įvertinti apie 550 eurų.

Dėl visų šių vagysčių yra pradėti ikiteisminiai tyrimai.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos