Spalio 9-ąją vyksiantys LR Seimo rinkimai vis dažniau primena apie save.

Debatuose „Renkuosi atsakingai“ dalyvavo septyni iš aštuonių kandidatų į LR Seimą Kėdainių 43-ojoje vienmandatėje apygardoje.

Debatuose „Renkuosi atsakingai“ dalyvavo septyni iš aštuonių kandidatų į LR Seimą Kėdainių 43-ojoje vienmandatėje apygardoje.

Kėdainiečiai turėjo galimybę susipažinti su kandidatais į LR Seimą Daugiakultūriame centre vykusiuose debatuose „Renkuosi atsakingai“, kuriuos moderavo profesionali politikos žurnalistė Rita Miliūtė.
Prisistatyti ir susipažinti su Kėdainių krašto bendruomene atvyko septyni iš aštuonių kandidatų. Atviro pokalbio tarpusavyje ir su rinkėjais nepabūgo Darbo partijos atstovė Virginija Baltraitienė, konservatorius Andrius Navickas, socialdemokratas Justas Pankauskas, Centro partijos narys, dalyvaujantis rinkimuose su N. Puteikio ir K. Krivicko antikorupcine koalicija, Arnoldas Ivanauskas, savarankiškai save išsikėlęs Darius Kaminskas, su Valstiečių ir žaliųjų partija einantis nepartinis kandidatas Darius Petrauskas ir Liberalų sąjūdžiui atstovaujantis Saulius Sinickis.
Į debatus neatvyko Tvarkos ir teisingumo partijos iškelta kandidatė Jurgita Sadauskaitė.
„Reikalaujame atsakomybės iš politikų, todėl ir patys jauskime atsakomybę balsuodami“, – pradėdama pažintį su kandidatais sakė R. Miliūtė.
Debatai sulaukė didelio kraštiečių susidomėjimo. Kėdainiečiai ne tik išklausė politikų prisistatymų, pasvarstymų aktualiomis temomis, diskusijų, bet ir išgirdo kandidatų atsakymus į bendruomenės klausimus.