Nuostabi šypsena gali žmogui suteikti kur kas daugiau pasitikėjimo savimi. Natūralu, kad žmonės investuoja nemažus pinigus į šypseną, dažnai ją „perka“ lizingu. Žinoma, netekus savo dantų svarbiausia yra ne estetikos atkūrimas, tačiau funkcionalumo, nes daugelis žmonių mano, kad gyvenimas be dantų – tik negalėjimas valgyti kieto maisto. Tikrai ne. Problemų yra kur kas daugiau, tad netekus dantų reikia kuo greičiau registruotis konsultacijai su specialistu. Ir tokiu atveju, žinoma, kai trūksta vieno danties, ir kai kelių arba visų.

Dantų implantai padės vėl šypsotis sveikai ir gražiai. Tačiau ką reikia apie juos žinoti?

Kiek kainuoja dantų implantacija?

Daugeliui žmonių rūpi kaina ir normalu, kad tai yra vienas svarbiausių aspektų, kuriam yra skiriama daugiausia dėmesio. Žinoma, norisi, kad kaina būtų racionali, tai yra, kad nebūtų mokama labai daug. Išties kainos yra labai įvairios. Jas galima sužinoti internete. Daugelis klinikų net siūlo įvairias akcijas, tad reikia tik sekti pasiūlymus. Svarbiausia yra tartis su tais, kurie teikia paslaugoms garantijas. Net ir tokiu atveju, kai tuomet implantacija kainuos brangiau.

Kuris implantacijos būdas yra geriausias?

Šiuo metu implantacijos metodų yra daug, tad visada geriausia yra tartis su klinika, kurioje esantys specialistai pateiks Jums išsamią informaciją apie galimybes ir padės rasti tą, kuri labiausiai tinka. Šiuo metu, pavyzdžiui, labai daug sulaukia all on 4 (visi ant 4) metodas, kuris ne tik greitesnis nei daugelis įprastų, tačiau ir džiugina mažesne kaina.

Ar implantams reikia daugiau priežiūros nei natūraliems dantims?

Tikrai ne. Dantų implantai ir yra labai vertinami dėl to, kad jie nereikalauja daugiau priežiūros nei natūralūs dantys. Galima džiaugtis, kad implantai atrodo taip, kaip tikri dantys, tačiau ir prižiūrėti jų nereikia kažkaip ypatingai. Žinoma, valykite kasdien, bent jau du kartus per dieną. Tačiau siūlome nepamiršti, kad neprižiūrimi, kaip ir tikri dantys, jie gali nebebūti nei labai gražūs, nei funkcionalūs.

Ar implantacija trunka ilgai?

Tikrai ne. Žinoma, tai priklauso nuo to, kiek dantų reikia implantuoti, koks implantavimo būdas bus pasirenkamas ir panašiai. Tačiau dažniausiai reikia tik kelių vizitų, kad jų metu būtų galima atkurti tokius dantis, kokie savo funkcionalumu bei estetika iki šiol buvo Jūsų burnos ertmėje.

Ar tokie dantys tarnaus visą gyvenimą?

Tikrai taip. Daugeliui žmonių svarbiausia, kad kartą susitvarkius dantis daugiau nereikės sukti galvos dėl to. Žinoma, reikia geros klinikos. Dauguma jų net teikia savo darbams garantiją. Tai dažniausiai nuramina dėl kokybės ir būsite tikri, kad dantys Jums tarnaus visą gyvenimą.

Ar galima implantuoti tik vieną dantį?

Tikrai galima. Tačiau galima implantuoti ir visus dantis. Šiuo metu galimybės yra labai plačios, tad reikia, net būtina jomis pasinaudoti. Juk gyvenimas gali dėl to tapti kur kas geresnis ir sveikesnis.

Ar jie atrodys natūraliai?

Šiuo metu dantų implantacijos galimybės yra labai plačios. Atkuriami tokie dantys, kurie ne tik yra funkcionalūs, tačiau ir atrodo natūraliai.

Kadangi dantų implantacija yra labai plati sfera, visada geriausia tartis su specialistais, kurie ne tik atsakus į visus Jums kylančius klausimus, tačiau ir padės geriau suprasti implantavimo galimybes, kurios tikrai atveria kelius į gražesnį bei laimingesnį gyvenimą.

Klauskite. Tai gali padėti geriau suprasti, kodėl tai yra geriausias dantų atkūrimo būdas.

Užs. Nr. 195