Po atkaklių ir įnirtingų kovų finišavo visą savaitę trukęs mažojo futbolo turnyras dėl pereinamosios „Daumantų taurės“. Po įtemptos ir įdomios kovos paaiškėjo, kad antrus metus iš eilės šią taurę iškovojo „Vilainių“ komanda, finale rezultatu 7:5 įveikusi studentų komandą „LSU“. Šios komandos buvo susitikusios ir praėjusių metų finale.

„Vilainių“ komanda džiaugėsi įdomiu ir įtemptu finalu.

„Finalas buvo sudėtingas, varžovai tikrai gerai kovojo, — sakė „Vilainių“ komandos narys Robertas Bolotov. —  Turnyro pradžioje žaidėme su merginomis – kovą laimėti buvo gana lengva. Vėliau žaidėme su veteranais. O finalas buvo tikrai geras – ačiū varžovams iš „LSU“ komandos. Praeitais metais su jais kovojome finale, tačiau šiais metais kova buvo žymiai sudėtingesnė. Pergalę galbūt lėmė mūsų kovingumas, užsispyrimas, noras laimėti, susižaidimas, nes mes visi viename rajone esame užaugę. Tiesa, pažadame, kad rimtai kovosime ir rajono pirmenybių metu.“

Mažojo futbolo rajono pirmenybės prasidės gruodžio pradžioje.

Šis mažojo futbolo turnyras yra organizuojamas penktus metus iš eilės. Pasak futbolo komandos „Nevėžis“ direktoriaus Sauliaus Skibiniausko, jame šias metais dalyvavo aštuonios komandos.

„Šis turnyras visada yra populiarus, agituoti dalyvauti žaidėjus daug nereikia. Labai malonu, kad „Daumantai“ ne pirmus metus remia šį turnyrą. Kovos visada būna atkaklios ir įdomios“, – sakė pašnekovas.

Kartu jis pasidžiaugė, kad jau po Naujųjų metų bus pradėta šios sporto bazės Vilainiuose renovacija.

„Ji yra tikrai labai reikalinga, todėl labai džiaugiamės, kad kitais metais mes jau turėsime naują dangą, naują renovuotą salę“, – sakė S. Skibiniauskas.

Įmonės „Daumantai LT“ vadovas Romanas Seliava teigė besidžiaugiantis, kad gali prisidėti prie mūsų rajono gyventojų užimtumo didinimo. „Taurė yra organizuojama jau penkerius metus iš eilės ir džiugu matyti, kad joje aktyviai dalyvauja kraštiečiai. O ir kovos yra labai įdomios bei įtemptos, į kurias susirenka nemažai žiūrovų“, – sakė R. Seliava.

Apdovanojimai ir „Daumantų“ dovanos taip pat įteiktos:

Jaunausiam turnyro dalyviui Ąžuolui Smagurauskui, vyriausiam – Stasiui Pupšiui. Taip pat baudinių konkurso nugalėtojui Pauliui Sirutavičiui. Geriausiu turnyro vartininku pripažintas Aurentas Makauskas, geriausiu finaložaidėju – Ernestas Macenis, o rezultatyviausiu – Paulius Lapinskas.

Pirmąją vietą, kaip ir praėjusiais metais, iškovojo „Vilainių” komanda.

Sidabro medalius iškovojo Lietuvos sporto universiteto komanda.

Panašios naujienos