Visuotiniame įmonės darbuotojų metinių rodiklių aptarimo susirinkime  „Daumantų“ pagardų gamintojams įteikti vertingi apdovanojimai, o pernai įmonės pasiekti rezultatai įvertinti teigiamai. Ateičiai vadovai kelia dar ambicingesnius  tikslus. 

Įmonės bendraturčiai (iš kairės) Robertas Neimontas, Saulius Grinkevičius ir Romanas Seliava džiaugiasi, kad jau antrus metus iš eilės  geriausio darbuotojo titulą pelnė atsakingas Tiekimo ir logistikos padalinio vadovo pareigas vykdantis Virmantas Pikelis (antras iš dešinės).

Įmonės bendraturčiai (iš kairės) Robertas Neimontas, Saulius Grinkevičius ir Romanas Seliava džiaugiasi, kad jau antrus metus iš eilės geriausio darbuotojo titulą pelnė atsakingas Tiekimo ir logistikos padalinio vadovo pareigas vykdantis Virmantas Pikelis (antras iš dešinės).

Pagerbti geriausieji
Įmonės metinių veiklos rodiklių aptarimas bendrovėje „Daumantai LT“ tradiciškai prasidėjo geriausių darbuotojų pagerbimu. Trečioji proginė Vilniaus monetų kalykloje nukaldinta auksinė DAUMANTŲ moneta su deimantais iškilmingai įteikta Vaidotui Janeliūnui, išdirbusiam įmonėje jau 20 metų. Pasak įmonės vadovų, didelės pagarbos nusipelno tie žmonės, kurie atėjo besikuriant įmonei, ir jiems kartu teko pereiti visus ekonominius sunkmečius bei krizes. Pirmos dvi dvidešimt veiklos metų pažyminčios auksinės monetos su deimantais buvo įteiktos pernai. Viena – daugiau kaip 600 pagardų receptų autoriui, įmonės technologui kokybei ir inovacijoms Algiui Kairiui, antroji – logistikos skyriaus viršininkui Raimondui Neverdauskui. Sidabrine „Daumantų“ moneta apdovanotas kruopštus ir atsakingas darbuotojas Rolandas Matulionis, kuris šiais metais mini 10 metų darbo sukaktį bendrovėje. Tradicija pagerbti labiausiai atsidavusius darbuotojus ne vieną tūkstantį litų kainuojančiomis monetomis gyvuoja jau daugiau kaip 10 metų.

Trečioji proginė Vilniaus monetų kalykloje nukaldinta auksinė DAUMANTŲ moneta su deimantais iškilmingai įteikta Vaidotui Janeliūnui (dešinėje), išdirbusiam įmonėje jau 20 metų.

Trečioji proginė Vilniaus monetų kalykloje nukaldinta auksinė DAUMANTŲ moneta su deimantais iškilmingai įteikta Vaidotui Janeliūnui (dešinėje), išdirbusiam įmonėje jau 20 metų.

Kuria naujas tradicijas
Stabiliai dirbanti gamykla kuria ir naujas tradicijas. Šiais metais pirmą kartą išrinktas pozityviausias įmonės darbuotojas. „Daumantų“ pagardų virėjas Arūnas Cikanavičius įvertintas už optimistinį būdą ir gerą nusiteikimą kolegų atžvilgiu. Jo vardinius darbo marškinėlius papuoš linksmai besišypsantis stilizuoto pomidoro veidas. Po pusės metų bus renkamas kitas pozityviausias darbuotojas. Įmonėje rengiami ir geriausio darbuotojo rinkimai. Jau antrus metus iš eilės šį titulą pelno atsakingas Tiekimo ir logistikos padalinio vadovo pareigas vykdantis Virmantas Pikelis. Šie abu darbo barai yra labai svarbūs sklandžiai įmonės veiklai, bet kolegos vertina Virmantą ir už jo asmenines savybes. Gamybininkai balsavo ir už sandėlio darbuotoją Mindaugą Gronskį. Abiem geriausiems įmonės darbuojams įteiktos solidžios premijos.

Rodikliai džiugina
Akcininkus džiugina ir viso kolektyvo pasiekti 2014 metų įmonės veiklos rodikliai. Analizuodamas rezultatus ir šalies ekonominę situaciją, direktorius Saulius Grinkevičius pasiektus rodiklius vertina teigiamai, o 2015 metams kelia ambicingą tikslą – plėstis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Tarptautinio maisto saugos ir kokybės standarto kasmet siekianti įmonė didelį dėmesį skiria maisto saugai bei kokybei. Kokybės padalinio vadovė Zita Čepulytė išsamiai pristatė situaciją ir pateikė dar kelis pasiūlymus veiklos tobulinimui. Nuolat savo veiklą gerinanti įmonė šiais metais visus darbuotojus sutelks organizacijos veiklos efektyvinimo sistemos diegimui.
Lietuviško kapitalo įmonė „Daumantai LT“ savo veiklą pradėjusi Nepriklausomoje Lietuvoje nuėjo sudėtingą kelią nuo rublio iki dabar jau euro. Inovatyvi įmonė ir viena didžiausių pagardų gamintojų Baltijos šalyse šiuo metu gamina daugiau kaip 160 skirtingų pavadinimų gaminių. Įmonė aktyviai dalyvauja socialinėse iniciatyvose ir skiria didžiulę paramą vietos bendruomenei.

„Kėdainių mugės“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.