Maždaug savaitės prireikė, kad futbolo mėgėjai nuslopintų varžybų troškulį  ir išsiaiškintų pirmosios bendrovės „Daumantai LT“ įsteigtos taurės šeimininką.

Pirmoji bendrovės „Daumantai LT“ įsteigta taurė nukeliavo į „Vilainių“ komandos futbolininkų rankas.

Pirmoji bendrovės „Daumantai LT“ įsteigta taurė nukeliavo į „Vilainių“ komandos futbolininkų rankas.

Turnyro, kuriame varžėsi 11 komandų, nugalėtojais po azartiškos ir atkaklios kovos tapo „Vilainių“ komanda, kuri finale 12:8 (3:2) palaužė „Brono“ ekipą.
Šis turnyras sportininkų prašymu atgimė vietoj ilgus metus gyvavusio „Kėdainių garso“ turnyro. „Kai laikraštis pasitraukė iš rinkos, futbolo mėgėjai kurį laiką liko be varžybų. Jiems kreipusis į klubą, pradėjome ieškoti galimybių ir rėmėjų atgaivinti vėlyvojo rudens turnyrą. Džiugu, kad pagalbos ranką, kaip dažnai nutinka, sportininkams ištiesė bendrovė „Daumantai LT“. Jų dėka turėjome šaunią sportišką ir kovingą savaitę ir išsiaiškinome pirmosios taurės nugalėtojus“, – sakė futbolo klubo „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas.

Jauniausio žaidėjo prizą turnyro rėmėjas Saulius Grinkevičius įteikė Erikui Makauskui.

Jauniausio žaidėjo prizą turnyro rėmėjas Saulius Grinkevičius įteikė Erikui Makauskui.

Turnyrą parėmusios bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius sakė, jog jų įmonė daug metų bendrauja su sportininkais, tad niekada neatsako paramos tiems, kam jos tikrai reikia: „Matėme, kad prašymas pamatuotas ir savalaikis. Mums malonu padėti žmonėms, kurie mėgsta judrų laisvalaikį. Kuo daugiau bus sportuojančių žmonių, tuo sveikesnę visuomenę turėsime, o tada ir apie geresnį gyvenimą galėsime drąsiau galvoti. Jei tik bus poreikis, turnyrą darysime tradicinį.“
Geriausiu turnyro vartininku išrinktas Rytis Stebulis, geriausiu finalo žaidėju tapo Marius Činikas, o rezultatyviausiojo titulą pasiėmė Aretas Gėgžna.
Specialiais prizais buvo apdovanotas jauniausias turnyro žaidėjas dvylikametis Erikas Makauskas bei vyriausias žaidėjas 54 metų Anatolijus Slizko.
Pirmą kartą vykdytame baudinių konkurse nugalėtoju tapo Deividas Paulauskas.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.