Prasidėjus naujiesiems metams Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūris centras vėl kviečia kraštiečius į parodas, koncertus.

Sausio 5 d. (penktadienį) 15 val. atidaroma Angelės Šimoliūnienės trimačio vaizdo tapybos darbų paroda „Praskleidus uždangą“.

Savo kūrinius Pasvalyje gimusi, gyvenanti Panevėžyje Angelė Šimoliūnienė sulygina su vaikais, kurie į pasaulį ateina per mus – kartu atveria požiūrį į pasaulį ir parodo, kas yra už jo ribų. Kad galėtų kurti, autorei ypač svarbi atmosfera ir vyraujanti energetika, kuri, pasak kūrėjos, keliaudama jos kūnu ir rankomis padeda sukurti jausmais persmelktus paveikslus.

Angelė Šimoliūnienė – daugiau nei 20 metų dirbo pedagoginį darbą. Yra baigusi Trečiojo tūkstantmečio psichologiją, paremtą vakarų ir rytų filosofija. Taip pat mokėsi Holistinio sveikatos ugdymo institute, Prancūzijoje yra baigusi mokslinės aromaterapijos institutą. Šiuo metu Angelė mokosi Art akademijoje Meno ir dailės istoriją. Platus domėjimasis žmogaus dvasiniu pasauliu leidžia sukurti nematytus ir išskirtiniu unikalumu pasižyminčius paveikslus. Kad ir kaip gyvenime būtų sunku, Angelę Šimoliūnienę prie tikslo visada veda pagalba kitiems. 

Pripažinimo sulaukė menininkės darbai Anglijoje – trys A. Šimoliūnienės darbai tarptautiniame  „Golden Time Talent“ konkurse gavo labai aukštus įvertinimus, vienas jų pieštas pirštais.

„Kviečiame atvykti į parodos atidarymą, susitikti su įdomia asmenybe, susipažinti su jos darbais“, – į kėdainiečius kreipiasi Daugiakultūrio centro darbuotojai.

Koncertuos Josvainių ir Lančiūnavos kolektyvai

Kalėdinių švenčių laikotarpio pabaigą vainikuos vokalinės  muzikos koncertas „Nuo Kalėdų iki Trijų Karalių“, kuris vyks  sausio 6 d. 14 val. Daugiakultūriame centre.

Koncerte dalyvaus: Josvainių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Pilkos stygos“ (vadovas Vytautas Greičius), Kėdainių kultūros centro Vilainių skyriaus Lančiūnavos moterų vokalinis ansamblis „Svaja“ (vadovas Kazimieras Kuprys) ir Josvainių kultūros centro mišraus vokalinio ansamblio „Josva“ moterų grupė  (koncertmeisterė Aelita Petrauskienė).

Šį nemokamą koncertą organizuoja Kėdainių krašto muziejaus Daugiakultūris centras ir Josvainių kultūros centras.

Parengta pagal organizatorių inf.