Gatvių ir kiemų lopymo darbai eina į pabaigą.

IMG_0291Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, baigiami įvykdyti visi planai, liko duobes sutvarkyti tik Žibuoklių gatvėje.
„Duobių tvarkymo darbai prasidėjo antrojoje vasaros pusėje. Iš viso rajone jiems buvo skirta arti 190 tūkstančio eurų. Už tokią sumą sutvarkyta aštuoni su puse tūkstančio kvadratinių metrų kiemų, gatvių ir keliukų dangų. Mieste duobių lopymui teko apie 83 tūkstančiai eurų, leidę sutvarkyti beveik keturis tūkstančius kvadratinių metrų dangos“, – skaičius vardijo savivaldybės administracijos direktorius.
Kaimiškosiose seniūnijose daugiausia darbų atlikta Dotnuvoje (sutvarkyta 1600 kv. m dangos), Vilainiuose (sutvarkyta 1070 kv. m. dangos), Gudžiūnuose (sutvarkyta 741 kv. m. dangos) ir Josvainiuose (sutvarkyta 502 kv. m. dangos).
„Duobės gatvėse ir kiemuose yra gana opus klausimas. Visų vienu metu tikrai negalime sutvarkyti. Juolab kad vienas sutvarkius, atsiranda kitos. Paprastai stengiamės tvarkyti pačius skaudžiausius taškus ten, kur seniausiai buvo užsukę kelininkai. Be to, taikome praktiką, kai prisideda patys gyventojai – tokius kiemus įrašome į darbų sąrašų viršų“, – sakė O. Kačiulis. Jis pakvietė daugiabučių namų gyventojus, nutarusius kitąmet prisidėti prie savų kiemų tvarkymo jau dabar apie tokį sprendimą pranešti savivaldybės vadovams. „Kadangi jau šį mėnesį pradėsime dėlioti kitų metų biudžetą ir būtiniausius darbus, tad būtų gerai būtų žinoti gyventojų sprendimus dėl vienų ar kitų darbų“, – sakė savivaldybės administracijos vadovas.
Kaimuose darbų paskirstymu rūpinosi seniūnai. „Seniūnai geriausiai žino savo teritorijų situaciją ir kelių bei kiemų būklę. Natūralu, kad apie problemas gyventojai praneša seniūnui, o jis su komanda sprendžia, kur pirmiausia reikia tiesti pagalbos ranką. Lėšų gatvių ir kiemų priežiūrai skirta visoms seniūnijoms, tad kelių būklė pagerinta visame rajone“, – sakė O. Kačiulis.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.