Savaitgalį rajono ugniagesiai buvo kviečiami ir dėl užsidegusios malkinės, ir dėl iš balkono pasklidusių dūmų.

Šeštadienio vakarą skubėta į Pelėdnagių sen., Pašilių k., nes buvo pranešta, kad Vasaros 1-ojoje g. dega malkinė. Ugniagesiai į vietą atvyko po 12-os minučių.

„Gaisrą jau buvo užgęsinę patys gyventojai. Paaiškėjo, kad degė 2×2 m dydžio medinė rūkykla (stogas dengtas šiferiu). Pastatas sudegė. Dėl saugumo nuodėguliai perlieti vandeniu“, – pranešė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Balkone smilko durpės

Sekmadienį, apie 19 val. Bendruoju pagalbos telefonu 112 pranešta, kad Kėdainiuose, S. Jaugelio- Telegos g., penkiaaukščiame name iš kaimynų buto rūksta dūmai. Kadangi namas yra daugiabutis ir grėsmė galėjo kilti daugybei gyventojų, į nurodytą vietą išvyko 2 autocisternos ir autokopėčios iš Kėdainių priešgaisrinės tarnybos ir viena Pramonės ugniagesių autocisterna.

Trečiojo aukšto balkone 50 l maiše smilko durpės. Laimei, dūmai pastebėti laiku ir ugnis neišplito. Konstatuota, kad tai įvyko dėl neatsargaus žmogaus elgesio. Galimai į durpes buvo įmesta nuorūka.

Ugniagesiai prašo gyventojų nesandėliuoti balkonuose degių medžiagų, ypač, jei balkonas nėra įstiklintas arba langai yra praviri, mat vis dar nemažai gyventojų neatsikrato įpročio mesti nuorūkas per balkoną. Kartais jos įskrieja į žemiau esančių aukštų balkonus, tuomet gali kilti gaisras.

Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos