Jaunieji aktoriai prieš pasirodymą.

Jaunieji aktoriai prieš pasirodymą.

Ryto“ progimnazijoje įvyko dar viena spektaklio premjera. Mažiesiems savo draugams darželinukams šios mokyklos ketvirtokai parodė spektakliuką „Aš vejuosi vasarą“. Linksmo ir nuotaikingo pasirodymo pasižiūrėti sugužėjo pilna salė darželinukų.

Tai – jau antrasis spektaklis, kurtas specialiai mokykloje vykstančioms „Teatrų dienoms“ ir rodomos aplinkinių darželių priešmokyklinukams. Šįkart pasirodymą rengė 4a klasės mokiniai – iš viso 26 jaunieji aktoriai. Juos rengė šios klasės auklėtoja Rita Kraujalienė.

Prieš pasirodymą, mokiniai slėpė jaudulį, o kai kurie tikino visai nejaučią jokio virpuliuko. Pagrindinis vaidmuo šiame pasirodyme patikėtas ketvirtokei Skaivai, kuriai vaidinti labai patinka.

„Vaidinu jau ketverius metus – tą daryti man labai patinka. Scenoje jaučiuosi laisvai, nejaučiu jokios baimės. Su nekantrumu laukiau pasirodymo. Žinau, kad ir toliau vaidinsiu, būsiu scenoje“, – šypsojosi ketvirtokė Skaiva.

Mažieji žiūrovai ne tik pasižiūrėjo spektakliuką, bet ir susipažino su progimnazijos erdvėmis. Nemaža dalis jų jau kitais metais taps šios mokyklos pirmosios klasės mokiniais.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.