Vakar rajono ugniagesiams nestigo darbo. Jie buvo kviečiami ir dėl išsiliejusių teršalų, nutrūkusių elektros laidų, pakibusios gabaritinių vartų aukščio ribojimo juostos.

Penktadienio rytą, apie 9 val. iš policijos buvo gautas pranešimas, kad Pelėdnagių k., Jonavos g. po įvykusio eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą. Ant važiuojamosios kelio dalies buvo išsiliejusių naftos produktų. Ugniagesiai, panaudoję sorbentą bei parankines priemones, kelio dangą nuvalė.

Vėl tvarkė tilto gabaritinius vartus

Vakarykštę popietę ugniagesiams teko vykti ir į Tilto g., mat policija pranešė, kad ant tilto per Nevėžį virš važiuojamosios kelio dalies yra pakibęs aukščio ribotuvas. Ugniagesiams teko atkibusią aukščio ribojimo konstrukciją prikabinti, kad nekeltų pavojaus eismo dalyviams.

Ant šio tilto gabaritiniai vartai įrengti tam, kad juo nevažiuotų sunkiasvorė technika. Tilto konstrukcijos šių metų sausio pabaigoje buvo pažeistos, į Nevėžio upę nukrito tilto sija. Kelis mėnesius tiktas buvo uždarytas, eismas juo atnaujintas tik birželį ir tai tik viena eismo juosta. Šiuo tiltu leidžiama važiuoti tik transportui, kurio bendroji masė yra iki 5,5 tonų, o aukštis neviršija 3,2 metro.

Nors ant tilto yra specialūs kelio ženklai, ne visi vairuotojai jų paiso. Pirmą kartą gabaritiniai šio tilto vartai buvo apgadinti birželio pabaigoje, antrąkart – vos prieš kelias dienas. Abiem atvejais tiltu bandė pravažiuoti sunkiasvoriai automobiliai, jų gabaritai buvo per dideli, tad kliudė ir apgadino ant tilto įrengtas aukščio ribojimo konstrukcijas.

Kas šįsyk apgadino gabaritinius tilto vartus, pasak Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato atstovų, dar nėra nustatyta.  Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes.

(Sauliaus Rosteikos nuotr.)

Nutrūko elektros laidai

Penktadienio pavakarę Bendruoju pagalbos telefonu pranešta, kad Lauko g., Kėdainiuose, yra nutrūkę elektros laidai, jie pavojingai kabo. Atvykę ugniagesiai teritoriją aptvėrė STOP juosta. Gedimą pašalino atvykę ESO darbuotojai.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV inf.

Panašios naujienos