Pirmoji šios savaitės diena specialiosioms tarnyboms vėl pažėrė iššūkių.

Naktį gesintas gaisras Petkūnuose, o ryte, prieš 9 val. ugniagesiai gelbėtojai jau skubėjo į Šėtos gatvę Kėdainiuose, nes buvo pranešta, kad pranešėjos kaimynas neišeina į lauką, nerimauta, kad vyriškiui galimai sutriko sveikata ir jis negali išsikviesti pagalbos.

Nuvykus į nurodytą vietą, autokeltuvu pasikelta iki 4 aukšte esančio buto. Norint į jį patekti teko išlaužti langą. Deja, kaimynės nerimas pasitvirtino. Viduje rastas 65-erių metų vyras jau buvo miręs. Policijos komisariate pradėtas tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Per pietus gautas pranešimas, kad Vilainių sen., Bublių k. dega suodžiai kamine. Budėta, kol įkaitęs kaminas atvėso. Laimei, ugnis į namą nepersimetė, žmonės nenukentėjo. Dūmų detektoriai buvo.

Vakare, 21.40 val. ugniagesiai gelbėtojai iš policijos pareigūnų gavo pranešimą, kad Pelėdnagių sen., Liogailiškių k., Jonavos g. ir Cukraus g. sankryžoje, po eismo įvykio reikia nuvalyti kelio dangą, yra išsilieję tepalo ir kitų eksploatacinių skysčių.

Ant važiuojamosios kelio dalies, maždaug 15 m² plote, buvo pabirę automobilių nuolaužų bei duženų ir 0,5 m² plote išsilieję aušinimo skysčio. Atjungtas automobilio „Ford Mondeo“ akumuliatorius, transporto priemonė patraukta į šalikelę, sutvarkyta kelio danga.

Kėdainių mugės“, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.