Šis savaitgalis buvo kaip niekad įtemptas ir darbingas budėjusiems medicinos darbuotojams. Į priėmimo – skubiosios pagalbos skyrių buvo pristatyta bene dvigubai daugiau pacientų nei įprastą savaitgalį. Didžiajai daugumai jų buvo suteikta pagalba dėl įvairaus pobūdžio traumų, kūno sumušimų.

IMG_5805Pasak Jolantos Vaišvilienės, Kėdainių pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vyriausiosios slaugos specialistės, medikams atsipūsti šį savaitgalį beveik nebuvo kada. „Žymesnį iškvietimų skaičių pajutome šeštadienį, jau apie 18 val. Nemažai iškvietimų būta į patį stadioną, tačiau daug daugiau teko vykti į miestą, į namus. Beveik visi iškvietimai buvo dėl muštynių“, – sakė pašnekovė.

Per dvi savaitgalio paras medikai iš viso turėjo beveik 100 iškvietimų. Įprastą savaitgalį jų sulaukiama bene du kartus mažiau.

Vienas rimtesnių nutikimų įvyko naktį iš šeštadienio į sekmadienį. Apie 1.04 val., prie J. Basanavičiaus g. 49 namo esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje buvo peiliu sužaloti du ukmergiškiai – 24 ir 23 metų jaunuoliai. Vienam nustatyta durtinė žaizda kairio šono srityje, o kitam nustatyta durtinė žaizda pilvo srityje bei kraujavimas į pilvo sritį. Abu paguldyti į VŠĮ Kėdainių ligoninės reanimacinį skyrių. Abiem nustatyti sužalojimai kelia pavojų gyvybei.

28 metų įtariamasis patalpintas į areštinę.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.