Teisės ir viešosios tvarkos skyrių papildė du specialistai – Žydrė Krivičienė ir Ričardas Boreiša,  kurie rūpinsis, kad Kėdainiuose būtų kuo mažiau viešosios tvarkos pažeidimų.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas (dešinėje) padeda specialistams ruošti naujas Kėdainių miesto tvarkymo ir švaros taisykles.

Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas (dešinėje) padeda specialistams ruošti naujas Kėdainių miesto tvarkymo ir švaros taisykles.

„Tarybos sprendimu buvo nutarta įsteigti du etatus, kurie atliktų rajono Tarybos priimtų taisyklių kontrolės funkcijas. Paskelbėme konkursą, sulaukėme aštuonių pretendentų paraiškų, keturi atvyko į pokalbį. Iš jų pasirinkome du, turinčius patirties teisėtvarko srityje. Abu mūsų specialistai yra buvę Vidaus reikalų ministerijos sistemos darbuotojai“, – sakė Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vedėjas Dalius Ramonas.
Pirmasis naujųjų specialistų darbas – parengti naujas Kėdainių miesto tvarkymo ir švaros taisykles. „Gyvenimas nestovi vietoje. Senosios taisyklės jau atgyveno. Jas reikia papildyti nūdienai svarbiomis aktualijomis. Dabar naujieji specialistai taisykles keičia. Kai jas parengsime, teiksime rajono Tarybai tvirtinti“, – sakė D. Ramonas.
Greitu laiku Teisės ir viešosios tvarkos skyriaus vyriausieji specialistai Žydrė Krivičienė ir Ričardas Boreiša sulauks uniformų ir pradės žvalgybą po miestą. „Mūsų tikslas nėra bausti kėdainiečius. Svarbiausia – visus pratinti laikytis viešosios tvarkos. Man asmeniškai labai neramu dėl prekybos turgaviečių prieigose. Prekyba turėtų vykti tvarkingai turgavietėse, o ne ant šaligatvių. Dabar matome, kad eismas prie turgaviečių sutrinka. Vadinasi, turėsime taisyklių nepaisančius prekiautojus drausminti“, – sakė R. Boreiša.
Žydrė Krivičienė, daugelį metų dirbusi vyresniąja tyrėja, sakė negalinti ramiai praeiti pro pažeidėjus: „Dar ir iki užimdama naujas pareigas visada sudrausmindavau triukšmadarius ar viešose vietose girtauti bandžiusį jaunimą. Mieste pažeidimų netrūksta – ne visi miestelėnai tvarkingai vedžioja savo augintinius, pasitaiko viešosios tvarkos trikdymo. Mūsų siekis Kėdainius padaryti tvarkingesnius, saugesnius ir patrauklesnius. Jeigu kėdainiečiai bus supratingi, tai netrukus galėsime pasigirti tokių tikslų įgyvendinimu“, – sakė Ž. Krivičienė.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.