Kėdainių „Nevėžis“ Lietuvos futbolo federacijos I lygos pirmenybėse po dar vienų pergalingų rungtynių pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą.

Iki čempionato finišo dar lieka ketverios rungtynės.

Nevilties įvartis į savo vartus

Praėjusį penktadienį išvykoje nevėžiečiai rezultatu 4:1 įveikė ir „Vilniaus Vytį“. Pergalę atnešusius įvarčius į varžovų vartus 21 min. pasiuntė Evaldas Kugys ir dar 66 min. realizavo 11 m baudinį. Aretas Gėgžna įvartį pelnė 31 min.

Na, o kėdainiečių pergalę 84-tą žaidimo minutę užtvirtino „Vilniaus Vyčio“ futbolininkas Ernest Černiavskij, pasiuntęs kamuolį į savo vartus.

Į čempionus – trys pretendentai

Ar pavyks kėdainiečiams šiais metais iškovoti aukso medalius ir teisę rungtyniauti aukščiausioje šalies futbolo A lygoje?

Turnyro lentelės viršuje – ankšta. Vos vienas taškas skiria antrą ir trečią vietą užimančias komandas nuo pirmosios vietos. Kiekviena pergalė, kiekvienas taškas – aukso vertės.

Trys iš keturių – namie

Nebeilga kelionė čempionų titulo link kėdainiečiams turėtų būti kiek lengvesnė, nes trys iš likusių ketverių rungtynių bus žaidžiamos namie – Kėdainių stadione.

Kėdainiuose – spalio 2 d. su Kauno “Hegelmann Litauen”, spalio 16 d. su Telšių „Džiugu“ ir paskutinės pirmenybių rungtynės su Jonavos „Jonava – spalio 31 d.

Vienintelės likę išvykos rungtynės – Panevėžyje su „Panevėžiu B“ spalio 25 d.

Artimiausias rungtynes „Nevėžis“ žais ateinantį penktadienį, spalio 2 d., 18:30 val., Kėdainių miesto stadione. Iš Kėdainių pergalę atimti bandys vos vienu tašku atsiliekantis Kauno „Hegelmann Litauen“.

Dar trejas „Nevėžio“ rungtynes šiais metais futbolo sirgaliai išvys Kėdainių stadione. FK „Nevėžis“ nuotr.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.