Rugpjūčio 13-14 dienomis, Latvijos mieste Valmieroje įvykusiame Baltijos šalių komandiniame čempionate ir Latvijos Prezidento taurės varžybose prizines vietas Lietuvos rinktinės sudėtyje iškovojo kėdainiečiai Adas Dambrauskas ir Armandas Miliauskas.

Kėdainių sporto centro auklėtinis, Šėtos gimnazijos (kaip ir olimpietis šuolininkas į aukštį Adrijus Glebauskas) absolventas Armandas Miliauskas (g. 2000 m.) Valmieroje diską nusviedė 54.52 m. Jo rezultatas Baltijos šalių čempionate buvo trečias, o Lietuvos komanda disko metime užėmė antrąją vietą.

A. Miliauskas (asmeninio feisbuko nuotr.).

Kitas kėdainietis Sporto centro auklėtinis Adas Dambrauskas (g. 2005 m.) Lietuvai atstovavo dviejose rungtyse. 100 m distanciją jis įveikė per 10.97 sek. ir užėmė 9-tą vietą. Tačiau Lietuva šioje rungtyje iškovojo 2-ąją komandinę vietą.

Estafetiniame bėgime 4×100 m A. Dambrauskas kartu su Giedriumi Rupeika, Kostu Skrabuliu ir Gediminu Truskausku Lietuvai iškovojo 3-iąją vietą.

A. Dambrauskas (Kėdainių SC feisbuko nuotr.).

Baltijos šalių lengvaatlečiai Valmieroje varžėsi 22 rungtyse. Lietuvos komanda, nežiūrint į tai, kad iškovota daugiausiai – 15 – pergalių, liko trečia. Pirmąją vietą iškovojo estai, latviams atiteko antroji vieta.