5_sveikiau_2015_12Į sveikuolišką šventę susirinko ir garbaus amžiaus veiklūs kėdainiečiai, ir vaikų globos namų „Saulutė“, atstovai, ir savo sveikatai neabejingų kaimo bendruomenių nariai.

„Mes tikrai žinome, kad sveikas maistas gali būti papildomas energijos ir geros savijautos šaltinis. Labai mėgstame dalytis patarimais, ką ir kaip valgyti, kad sau nepakenktume. Smagu, kad bendraminčių vis daugėja, o kartu su jais atsiranda progų išbandyti vis naujų receptų. Mes stengiamės valgyti ne tik sveikuoliškas salotas, bet ir desertus. Šioje šventėje visus vaišinsime „Skanuoliu“. Jis pagamintas iš apelsinų, medaus, kokosų drožlių ir šermukšnių uogų. Gamtoje yra daug naudingų gėrybių, reikia tik mokėti laiku jas pasiimti“, – sakė aktyvios Trečiojo amžiaus universiteto šeimininkės.

Vaikų globos namų „Saulutė“ komanda į renginį atsivežė sveikos penkiagrūdės košės, kurią siūlė gardinti įvairiais priedais – ir džiovintais vaisiais, ir šaldytomis uogomis, ir medumi.

Pajieslio bendruomenės šeimininkės didžiavosi Nijolės Ribelienės spaustais sūriais, kuriais galima ir užkandžiauti ir pasilepinti vienu kitu kąsneliu geriant vaisinę arbatą.

Kėdainių visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Giedrė Žemaitienė džiaugėsi puikiai pavykusia sveikuoliška švente: „Tradiciškai susirenkame tam, kad pasidalytume patirtimi ir dar kartą atsigręžtume į savo gyvenimo būdą. Mes ne tik dalijamės sveikos mitybos paslaptimis, bet ir kalbame apie judėjimą, žaidžiame žaidimus, šokame, lenktyniaujame estafetėse. Niekas už mus pačius sava sveikata nepasirūpins, Tad palinkėjimas visiems – mažiau žiūrėkite televizorių ar žaiskite kompiuterinius žaidimus – išeikite pasivaikščioti, susitikite su draugais, valgykite daržovių bei vaisių ir Jūsų savijauta tikrai pagerės.“

[tribulant_slideshow gallery_id=“144″]

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.