Šiais metais Dailės mokyklą baigė 23-oji mokyklos absolventų laida – penkiolikai mokinių gegužės 21-ąją dieną buvo įteikti Neformaliojo vaikų švietimo pažymėjimai. Nors šiais metais mokyklą baigė gana nedaug mokinių, laukiama, kad kitais metais baigusiųjų būrys bus žymiai gausesnis.

Dailės mokyklą baigė 23-ioji absolventų karta.

Dailės mokyklą baigė 23-ioji absolventų karta.

„Mokiniai turėjo sukurti baigiamuosius diplominius darbus – daugiausiai buvo tapybos darbų, tačiau turime ir du keramikos, bendrą kompozicijos ir piešimo, papjė mašė technika atliktą, tekstilės ir du grafikos darbus“, – sakė Jovita Buinevičienė, Dailės mokyklos direktorės pavaduotoja ugdymui.

Ji pasidžiaugė, kad šiais metais absolventų tarpe buvo ir dvi merginos, mokyklą baigusios vien dešimtukais – tai šešiolikmetė Paulina Golovašovaitė ir keturiolikametė Karolina Macionytė.

Dauguma absolventų jauni, 14-15 metų paaugliai (tik viena mergina buvo dvyliktokė), tad dar nėra apsisprendę, ar savo ateitį susies su menais, daile.

„Dauguma nori būti dizaineriais, architektais, tačiau galutiniam apsisprendimui jie dar turi keletą metų“, – sakė J. Buinevičienė.

Mokinių baigiamieji darbai stebino savo išmone. A. Bobinaitės papjė mašė darbas "Rankas aukštyn".

Mokinių baigiamieji darbai stebino savo išmone. A. Bobinaitės papjė mašė darbas „Rankas aukštyn“.

Mokiniai, atėję į Dailės mokyklą, praranda nemažą dalį savo laisvalaikio, bet tuo pačiu gauna labai daug: turi galimybę bendrauti su bendraminčiais, jaunuoliams susiformuoja kitokios vertybes,jie atranda kitokį požiūrį į meną, muziką, kino sritį.

„Moksleiviai dailės mokyklą palieka su susiformavusiu tam tikru požiūriu į gyvenimą. Tai ne tik maži žingsneliai, bet visa pėda žmogaus kultūringumo, inteligentiškumo link“, – sakė J. Buinevičienė.

Absolventų baigiamuosius darbus galima apžiūrėti Dailės mokyklos galerijoje „Mini“.

Šiuo metu mokykloje mokosi apie 250 mokinių.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.