Nors už lango gūdi žiema ir užklupę stiprūs šalčiai sukaustė žemę, būtent dabar pats metas pradėti rūpintis sodo technika. Jei turima technika dar vieno darbų sezono neatlaikys, kviečiame apsilankyti parduotuvėje STIGA (Josvainių g. 41, Kėdainiai), kurioje įsigysite kokybiškos ir ilgaamžės technikos, skirtos sodo, daržo, vejos priežiūrai. 

Atsinaujinusiose parduotuvėje STIGA galima įsigyti įvairiausios, sodo, daržo, vejos priežiūrai skirtos technikos. Čia prekiaujama ir sniego valymui skirtomis priemonėmis – sniego valymo traktoriukais, sniego kastuvais.

Atsinaujinusiose parduotuvėje STIGA galima įsigyti įvairiausios, sodo, daržo, vejos priežiūrai skirtos technikos. Čia prekiaujama ir sniego valymui skirtomis priemonėmis – sniego valymo traktoriukais, sniego kastuvais.

„Atsinaujinusios parduotuvės asortimente – sodo technika, skirta tiek profesionalams, tiek ir mėgėjams. Bendradarbiaujame su partneriais, tiekiančiais aukščiausios kokybės gaminius ir paslaugas, tad parduodamos prekės – tik aukščiausios kokybės, o teikiamos paslaugos – profesionalios“, – sakė parduotuvės vadovas Alfredas Jačunskas.

Tiek mėgėjams, tiek profesionalams
Kiekvienas atėjusysis ras prekę sau: ir pagal turimus poreikius, ir pagal priimtiniausią kokybės ir kainos santykį.
„Siūlomas asortimentas – itin platus. Parduotuvėje galime pasiūlyti įvairiausios sodo ir daržo priežiūrai skirtos technikos: traktoriukų, benzininių ir elektrinių pjūklų, įvairaus galingumo vejapjovių, krūmapjovių, smulkintuvų, kitos smulkios technikos. Klientams galime pasiūlyti ir įvairiausių sniego valytuvų – nuo paprasčiausių kastuvų iki sniego valymo technikos“, – kalbėjo pašnekovas. Tad jei atėjusi žiema pridarė rūpesčių, pavyzdžiui, užpustė kelius ir takelius, užsukite į STIGA parduotuvę ir išsirinkite Jūsų poreikius atitinkančią sniego valymo priemonę.

Oficiali atstovė
Parduotuvė yra oficiali didžiausios sodo technikos gamintojos Europoje STIGA atstovė. Visa firmos produkcija ne tik pasižymi aukštais kokybės standartais, bet ir atitinka saugumo bei patikimumo reikalavimus.
„Džiugu, kad kėdainiečiai atrado ir pamėgo profesionalią ir kokybišką STIGOS produkciją. Be to, jie vis dažniau renkasi ne dėvėtas, bet naujas prekes. Naujas daiktas yra ne tik kokybiškas, bet ir gauna garantinį aptarnavimą, jam lengvai randame ir pritaikome visas reikiamas detales. Neretas atvejis, kai senas, gerokai padėvėtas daiktas sugenda, o rasti remonto detalių – jau neįmanoma“, – pabrėžė pašnekovas.

Parduotuvėje galima įsigyti kokybiškų ir patvarių grandininių pjūklų. Pasirinkimas – iš tiesų platus.

Parduotuvėje galima įsigyti kokybiškų ir patvarių grandininių pjūklų. Pasirinkimas – iš tiesų platus.

Klientai spėjo teigiamai įvertinti
Čia taip pat prekiaujama kokybiška ir patvaria japonų firmos KAAZ produkcija. „Šiam prekės ženklui Kėdainiuose atstovaujame antrą sezoną. Tačiau galime drąsiai tvirtinti, kad japoniška kokybė pasitvirtino 100 proc. Iškalbingi ir puikūs klientų atsiliepimai – firmos užtikrinama gaminių kokybė puikiai atitiko mūsų klientų lūkesčius. Šį sezoną kompanija KAAZ praplėtė siūlomą produktų asortimentą benzininėmis vejapjovėmis. Visos KAAZ benzininės vejapjovės gaminamos su aukštos kokybės aliuminio lydinio korpusais ir montuojamos su gerai rinkoje žinomų HONDA bei KOHLER benzininiais varikliais. Pavara šiose vejapjovėse perduodama metaliniu kardanu, o ne guminiu dirželiu kaip daugelyje kitų vejapjovių, todėl ypač prailginamas tarnavimo laikas. KAAZ vejapjovės sukurtos taip, kad dirbtų visą darbo dieną, dėl to jos puikiai tiks komunalinių paslaugų įmonėms, apželdintojams ar tiesiog žmonėms, norintiems aukščiausios klasės ir kokybės gaminio,“ – pabrėžė vadovas.
Parduotuvėje siūlomi ir vokiečių firmos SOLO rankiniai, nugariniai bei profesionaliems darbams tinkantys motoriniai purkštuvai.

Suteikiama garantija
Specializuotoje parduotuvėje įsigytoms prekėms suteikiamas garantinis bei pogarantinis laikotarpiai, atliekamos visos remonto bei serviso paslaugos.
„Mes įsipareigojame suteikti visą garantinį bei pogarantinį aptarnavimą. Noriu priminti, kad techniką reikia nuolat prižiūrėti, jei reikia, turi būti keičiamos eksploatacinės dalys. Jei vartotojas pats to daryti nenori, gali atvykti pas mus į specializuotą servisą. Mes greitai ir kokybiškai paruošiame techniką kitam sezonui“, – sakė jis.
Parduotuvėje galima užsisakyti ir visų reikalingų atsarginių detalių.
„Sezono metu detales stengiamės pristatyti labai greitai ir operatyviai, o populiariausias dalis galite įsigyti mūsų parduotuvėje, – pasakojo parduotuvės vadovas A. Jačunskas ir pridūrė. – Jei norite sodo darbus dirbti lengvai, saugiai ir be rūpesčių, užsukite į atsinaujinusią sodo technika prekiaujančią parduotuvę STIGA“.

Panašios naujienos