Atsižvelgdami į pasaulio ir Lietuvos mastu susiklosčiusią ypatingą situaciją, nulemtą COVID-19 (koronaviruso), informuojame, jog „Langų remonto komanda“ skelbia akciją langų remonto paslaugoms visą balandžio mėnesį.


Langų remontas – su nuolaida

Atsižvelgdama į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020-03-14 nutarimą Nr. 207 ir reaguodama į šią situaciją, įmonė siūlo paslaugas su 50 proc. nuolaida. Vieno standartinio lango remonto kaina – tik 35 Eur (tarpinių keitimas, lankstų reguliavimas, furnitūros valymas, furnitūros tepimas). Už langų remonto paslaugas sudaroma galimybė atsiskaityti išsimokėtinai, nustatant iki 3 mėnesių trukmės terminą.

Koronaviruso laikotarpiu, t. y. paskelbtos pasaulinės pandemijos metu, įmonė yra pasiryžusi ir gali priimti užsakymus nuotoliniu būdu: el. paštu remvalus@gmail.com bei tel. nr. 8 604 24 268. Darbai bus pradėti vykdyti tik atšaukus Vyriausybės nutarimą dėl koronaviruso karantino.
Artėjant šiltajam sezonui siūlome užsisakyti ir tinklelius nuo vabzdžių su 50 proc. nuolaida.


Kodėl reikia keisti tarpines?

Taip pat rekomenduojame gumines tarpines pasikeisti į vokiškas Q- LON poliuretano tarpines. Tarpines reikia keisti todėl, kad guminių tarpinių eksploatacijos laikas yra 5–7 metai.

Vėliau jos tampa neefektyvios ir praleidžia šaltį, triukšmą, pradeda kauptis drėgmė patalpose. Netinkamai eksploatuojama guminė tarpinė praranda elastingumą, sukietėja, tampa lengvai paveikiama temperatūrų kaitos: dėl karščio – prisilydo prie langų profilio, tampa kaip kramtoma guma, dėl šalčio – suskilinėja ir sukietėja.

Todėl sumažėja lango izoliacinės medžiagos sandarumas, padidėja iš lauko sklindantis triukšmas, į patalpas lengvai patenka drėgmė. Jaučiama patenkanti vėsuma per uždarytus langus. Per nesandarius langus prarandate apie 15–30 proc. šilumos. Jei per uždarytą langą veržiasi drėgmė, vanduo – tai vienas iš požymių, kad per nusidėvėjusias tarpines patenka purvas ir yra užsikimšęs lango drenažas, todėl būtinas jo valymas.

Q- LON tarpinių privalumai


Vokiškai „Schlegel“ firmos Q- LON tarpinei suteikiama 5 metų garantija. Tarpinė nepraranda savo izoliacinių savybių daugiau nei 21 metus. Šiai tarpinei nereikia papildomos priežiūros visu eksploatacijos laikotarpiu. Žemas šilumos laidumo koeficientas (K) – 0.033w/mk. Ji netraukia ir nepraleidžia drėgmės į patalpas.

Gaminant Q-LON tarpines, naudojamos poliuretano putos, kurios sudaro profilio šerdį, yra itin elastinga medžiaga, lengvai atgaunanti savo pirmykštę formą esant net labai žemai temperatūrai. Temperatūros diapazonas – nuo +70 oC iki -60oC, deformacinė jėga – 15 N.

Tarpinės yra ilgaamžė, ypatingas ir lygus polietileninis tarpinių paviršius, apsaugantis profilį nuo ultravioletinių spindulių, neišblunka nuo sudėtingų oro sąlygų ir teršalų. Be to, ji atspari bet kokioms valymo priemonėms, taigi tarpinių priežiūrai nebūtini specialūs valikliai, kurie sudėtyje turėtų šveičiamųjų dalelių, balinimo ar rūgštinių elementų. Ji pasižymi gera garso izoliacija.

Kad langą būtina reguliuoti, padės suprasti jo nesandarumas – lango apačia užkliūva atidarant arba uždarant. Kitas požymis – rankenėlė užsilenkia labai sunkiai arba visai neužsilenkia.

www.remvalus.com
Tel.: 8 604 24 268,
8 647 32 822, 8 606 93 229