Sekmadienį Kėdainių ledo arenoje šalia „Aušros” progimnazijos pirmą kartą buvo suorganizuota šventė visai šeimai „Čiuožki, čiuožki”. Gausiai dalyvavę kėdainiečiai įvertino Kėdainių kultūros centro kartu su Kėdainių ledo ritulio klubu ir Kėdainių sporto centru suorganizuotą renginį ir pageidavo, kad panašios pramogos galėtų vykti kiekvieną savaitgalį.

Šventę vedęs kėdainietis ledo ritulio entuziastas Aušrys Macijauskas atskleidė, kad dar šį žiemos sezoną kėdainiečiai ledo arenoje gali išvysti ir ledo ritulio rungtynes. Kėdainių ledo ritulio klubas kovo 11-osios proga ketina organizuoti ledo ritulio turnyrą.

„Žmonėms renginys patiko, jie dėkojo, sakė, kad reikėtų tokius renginius daryti kiekvieną savaitgalį, – po šventės kalbėjo Kėdainių ledo ritulio klubo atstovas A. Macijauskas. – Pritariu gyventojams, kad turint puikią dirbtinio ledo aikštelę, reikia ją labiau išnaudoti, renginių joje galima daryti kiekvieną šeštadienį ir sekmadienį. Tam reikia tik trupučio iniciatyvos ir entuziazmo”.

Pasak pašnekovo, renginius ant ledo galima organizuoti ne tik su ledo ritulininkais. Galima pasikviesti ir kitų žiemos sporto šakų atstovus – pavyzdžiui kerlingo (akmenslydžio) asociaciją. „Kai liejom ledą, buvo įlieti kerlingo aikštės žymėjimai. Bet gaila, kad nė karto neteko matyti jų atstovų ledo arenoje. kad kas pamokytų, kaip jį žaisti”, – sakė A. Macijauskas.

Šventę „Čiuožki, čiuožki” vedė Kėdainių ledo ritulio klubas. Nuotraukoje pakėlęs ranką – A. Macijauskas.

Ledo ritulio klubo atstovo manymu, Kėdainių ledo arenoje galėtų vykti ir dailiojo čiuožimo, greitojo čiuožimo trumpuoju taku varžybėlės arba parodomieji pasirodymai. „Kad žmonės gyvai pamatytų, kas yra žiemos sportas ir kuo daugiau vaikų bei suaugusiųjų įsitrauktų į sportą. Nes pas mus žiemą nėra labai daug pramogų, ypač kai toks permainingas oras – lyja, šalta, drėgna, sniego nėra. O ledas yra visada”, – ragina A. Macijauskas.

Kėdainių ledo ritulio klubas šį sezoną oficialiuose čempionatuose nedalyvauja susiburia pasportuoti savo malonumui. „Turime minčių dar šią žiemą suorganizuoti ledo ritulio turnyrą Kėdainiuose, kuris taptų tradiciniu”, – atskleidė A. Macijauskas.

Renginio akimirkosRolano Valionio fotoreportaže.