Jos drąsios. Jos stiprios. Ryžtingos ir talentingos! Bet joms teko toks likimas, kokio mes niekas nenorėtume.

Šios moterys ir merginos turėjo palikti viską – namus, šeimas, vyrus, draugus, visą įprastą gyvenimą ir bėgti nuo šalį užklupusio karo. Kartu su savimi jos galėjo pasiimti tik savo vaikus. Bet jos nepalaužiamai tiki – viskas sugrįš į įprastas vėžias! Ir kad taip įvyktų dar greičiau, jos yra pasiryžusios dirbti už save ir už savo vyrus!

Jas visas vienija aistra menui. Visos jos yra cirko artistės. Rengusios pasirodymus daugybėje pasaulio šalių. O šiandien mes turime progą žavėtis jų meistriškumu Lietuvoje.

Olena, Julija, Raisa, Svitlana, Olena, Anastasija, Julija kviečia visus į žaismingą, linksmą ir nuotaikingą bei elegantišką cirko “Odyssey” programą.

Kruopštaus darbo deka jos sugebėjo įgyvendinti savo vaikystės svajones. Jos moka skristi, pradanginti žmones ir daiktus, žongliruoti, jos puikiai valdo savo kūną, mažais ir dideliais stebuklais gali sukelti šypsenas vaikų veiduose.

Olena Olnieva, programoje žinoma kaip neklaužada klounė Karamelė, atvyko iš Kyjevo priemiesčio. Jos vyras, šeimyninio dueto “Duo Drive” narys liko ginti Tėvynės. Olenos atvykimas jau buvo plačiai nuskambėjęs tuo, jog jos penkiametis sūnus Stepanas kartu su savimi iš karo zonos atsivežė savo augintinę sraigytę. Tiems, kas yra šioje žmogiškumo pusėje, net nekilo klausimas, ar reikia gelbėti savo augintinius. Pokalbis su Ukrainoje likusiu Olenos vyru buvo parodytas laidoje “Tai kur toliau?”. Pati Olena su sūnumi savo gyvenimo istorija pasidalino “KK2” laidoje. Abu kaip susitarę tvirtino tą patį – tiesa ir žmogiškumas tikrai laimės.

Raisai Ponomarenko ir Julijai Kravčenko teko evakuotis iš Charkovo. Olenai Vankovai iš Zaporožės. Kitos merginos atvyko iš dar pavojingesnės rytinės šalies dallies. Visas jas labiausiai džiugina tai, jog jų vaikai jaučiasi saugūs Lietuvoje. Mažesnieji tiesiog džiaugiasi turėdami galimybę žaisti, o ne slapstytis bunkeriuose. Vyresnieji – mokosi nuotoliniu būdu savo mokyklose. Visų jų svajonėse – greičiau susitikti su savo tėčiais. Taip pat jie visi džiaugsmingai sutiko dalyvauti cirko “Odyssey” organizuojamoje akcijoje – nupiešti savo svajonę! Ir ragina visus vaikučius, kurie ateis žiūrėti cirko programos – atsinešti nupieštą savo svajonę!

Visa didelė ir graži cirko programos “Odyssey” kompanija sako jums – susitikime, kad suteiktume vaikams tai, ko labiausiai trūksta šiuo metu – bendravimo, įspūdžių ir geros nuotaikos!

CIRKAS ODYSSEY KĖDAINIAI, Basanavičiaus g. 22, prie Vikondos pramogų centro

Balandžio 28 d. – 18 val.

Balandžio 29 d. – 18 val.

Balandžio 30 d. – 14 ir 18 val.

Gegužės 1 d. – 14 val.

CIRKO PALAPINĖ ŠILDOMA!

Panašios naujienos