Būtent tai turės išsiaiškinti policijos tyrėjai, pradėję ikiteisminį tyrimą dėl kandidato į LR Seimą Sauliaus Sinickio reklaminių plakatų suniokojimo.

sinickisŠį savaitgalį buvo sugadinti trys reklaminiai šio kandidato plakatai Didžiojoje, J. Basanavičiaus ir Mindaugo gatvėse.

„Plakatai nukentėjo naktį iš penktadienio į šeštadienį. Pastebėję tokį faktą suskubome apžiūrėti visas reklamas. Radome tris sugadintus plakatus. Saulius parašė pareiškimą dėl šio išpuolio policijai. Jos tyrėjai ėmėsi būtinų veiksmų, kad būtų išaiškinti šio išpuolio kaltininkai. Vieną sugadintą plakatą pavyko nuvalyti, o kiti du nuimti ir bus perdaryti“, – sakė kandidato kolega partietis Tomas Žalpys.

Kėdainių rajono policijos komisariato vyriausiasis tyrėjas Remigijus Blandis sakė, kad pareiškimas dėl nusikalstamos veikos yra gautas ir atliekamas tyrimas.

Pasak Kėdainių apygardos Nr. 43 rinkimų komisijos pirmininkės Vidos Trošinos, ankstesniais metais tokių rimtų išpuolių prieš kandidatus nebuvo: „Tokių atvirų išpuolių nepamenu. Būdavo, kad nuplėšiami rinkiminiai plakatai, bet kad šįtaip išniekintų, nepasitaikė. Arba mums nebuvo apie tai pranešta.“

Spalio 9-ąją vyksiančiuose rinkimuose į LR Seimą kėdainiečiai vienmandatėje apygardoje rinks savo kraštui atstovausiantį narį iš aštuonių kandidatų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.