Šeštadienį LFF „Optibet Pirmos lygos” pirmenybių rungtynėse Šiauliuose Kėdainių „Nevėžis” turėjo pripažinti „Šiaulių B” pranašumą 2:3 (1:1).

Įpusėjus pirmam kėliniui, 24-tą min., aikštės šeimininkai („Šiauliai B”) atidarė rungtynių sąskaitą 1:0. Netrukus, 28-tą min., vienas iš rezultatyviausių lygos žaidėjų – Rosin Christian Bella („Nevėžis”) atsakė tuo pačiu – 1:1.

Po pertraukos pasipylė šiauliečių įvarčiai (51-ą, 60- tą min.) – 3:1. Juliaus Kasparavičiaus taiklus šūvis į vartus 64-tą min. paliko vieno taško skirtumą – 3:2 ir suteikė vilties kėdainiečiams išplėšti nors lygiąsias. Tačiau to neįvyko. Daugiau įvarčių nepasiekė nė vieną komanda. Pergalę rezultatu 3:2 šventė šiauliečiai.

Pirmenybių pirmame rate kėdainiečiams buvo pavykę savo aikštėje įveikti šiauliečius rezultatu 1:0.

„Nevėžio” sudėtis: Robertas Granauskas (V), Arminas Lukoševičius (K) (77 min. jį pakeitė Jevhenij Mooghil), Mantas Monkelis, Karolis Gvildys (64-tą min., po geltonos kortelės, vietoje jo į aikštę žengė Lukas Berednikovas), Tetsunari Nishimura (nuo 35 min. vietoj jo – Vakaris Skibiniauskas), Karolis Rukuiža, Matas Petkevičius ir Aurimas Raginis (65-tą min. juos aikštėje pakeitė Lukas Berednikovas ir Mohamed Abdelrahman Aly Elshenawy), Rosin Christian Bella, Bruno Pedro, Julius Kasparavičius.

Sužaidę 18 šių metų pirmenybių rungtynių (liko – 12) kėdainiečiai turnyro lentelėje yra antri ir 13 taškų atsilieka nuo potencialių čempionų – vilniečių „TransINVEST”. Ant kulnų „Nevėžiui” lipa Plungės „Babrungas”, atsilikdamas nuo mūsiškių tik 2 taškais.

Kitas „Optibet Pirmos lygos” rungtynes Kėdainių „Nevėžis” žais rugpjūčio 18 d., penktadienį, savo aikštėje Kėdainių miesto stadione su Kauno rajono „Garliava”. Pirmame rate šių komandų akistata pasibaigė be įvarčių – 0:0.