Šiandien, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžiui besibaigiant, daugelį Kėdainių politikų, o ypač valdančiųjų vedlę, nustebino dviejų tarybos narių pareiškimai. Didžiausia frakcija – nebe didžiausia.

Apie pasitraukimą iš valdančiųjų frakcijos pranešė Edita Bodendorfė ir Aušrelė Kaminskienė.

Buvusi didžiausia Kėdainių rajono savivaldybės tarybos frakcija nebėra didžiausia. Po dviejų narių pasitraukimo, Nijolės Naujokienės vadovaujamoje frakcijoje liko 8 nariai. Tiek pat narių yra ir frakcijoje „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“. Po 3 narius vienija Darbo partijos ir Kėdainių valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija. Šiandien prie rajono tarybos prisijungęs Jonas Talmantas ir anksčiau iš Darbo partijos frakcijos pasitraukęs Rimantas Diliūnas nepriklauso nė vienai frakcijai.

Abi iš frakcijos pasitraukusios moterys yra siejamos su praėjusios kadencijos LR Seimo nariu, šiemet rinkimuose patyrusiu skaudų pralaimėjimą antrajame ture ir į LR Seimą nebepatekusiu Dariumi Kaminsku. Aušrelė yra D. Kaminsko sutuoktinė. E. Bodendorfė – buvusi Seimo nario D. Kaminsko padėjėja, iki tol – ir bendradarbė Kėdainių ligoninės akušerijos skyriuje.

Panašios naujienos