Šiandien, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžiui besibaigiant, daugelį Kėdainių politikų, o ypač valdančiųjų vedlę, nustebino dviejų tarybos narių pareiškimai. Didžiausia frakcija – nebe didžiausia.

Apie pasitraukimą iš valdančiųjų frakcijos pranešė Edita Bodendorfė ir Aušrelė Kaminskienė.

Buvusi didžiausia Kėdainių rajono savivaldybės tarybos frakcija nebėra didžiausia. Po dviejų narių pasitraukimo, Nijolės Naujokienės vadovaujamoje frakcijoje liko 8 nariai. Tiek pat narių yra ir frakcijoje „Liberalai Kėdainių krašto žmogui“. Po 3 narius vienija Darbo partijos ir Kėdainių valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija. Šiandien prie rajono tarybos prisijungęs Jonas Talmantas ir anksčiau iš Darbo partijos frakcijos pasitraukęs Rimantas Diliūnas nepriklauso nė vienai frakcijai.

Abi iš frakcijos pasitraukusios moterys yra siejamos su praėjusios kadencijos LR Seimo nariu, šiemet rinkimuose patyrusiu skaudų pralaimėjimą antrajame ture ir į LR Seimą nebepatekusiu Dariumi Kaminsku. Aušrelė yra D. Kaminsko sutuoktinė. E. Bodendorfė – buvusi Seimo nario D. Kaminsko padėjėja, iki tol – ir bendradarbė Kėdainių ligoninės akušerijos skyriuje.

15 Responses

 1. Jonas

  Miela Aušrele, ir Edita, sveikinu jus su šiuo žingsniu. Nebebūdamos „pilkosios kardinolės“ frakcijoje, galėsite laisviau kvėpuoti ir taip pat pagal savo išmintį balsuoti. Kėdainiečiai už tai tik labiau jus gerbs ir mylės. Sėkmės jums gyvenime ir darbuose!

  Atsakyti
 2. Gita

  Seniai aišku kad liberalam ir juos palaikantiem laikas grįšt i valdzia. Ta chebra nesusitfarko su isbandymu valdzia. Pasižekit kokie šaunus musu jauni politikai, nebutu tokio chaoso dabar tai geda tarybos tuos posedzius ziureti

  Atsakyti
 3. Rita

  Tamulininkai bankrutuoja, laukiu kada daktaras Hofmanas atsipeikės kur įlindo, Kaupienė, ArdaVIČIUS MATOMAI LAIŽYSIS IR TOLIAU, nes nikeko nesuvokia, tik kalba nesąmones.

  Atsakyti
 4. ona

  Ką jūs kalbat apie jaunus, tai Kaupienė tur but sena, kad balsuoja kaip be savo nuomones, o ką sako Nijolė

  Atsakyti
 5. Dainius

  Kas galėtų paneigti galimybę, kad jų pasitraukimas iš frakcijos tik akių muilinimas, ir yra toks pat, kaip buvusio seimūno tariamas nepriklausomumas.

  Atsakyti
 6. Visko

  gali būti. Laikas parodys. Yra šiokių tokių nesutapimų. Politika toks dalykas kur, kaip sakoma, nuo meilės iki neapykantos vienas žingsnis.

  Atsakyti
 7. Vytautas

  Oho, ranka ranką plovė, Nijole, Bodendorfė, Nesterovienė, visos trys buvo tipo nepriklsusomo- bet priklausomo kandidato Kaminsko patarejos, padejejos, dabar matomai nebenori tarnauti be naudos Tamuliui, čia vadinasi dirbu Lietuvai ir Tau- Sau

  Atsakyti
 8. Edgaras

  Matyt norėjo Kaminską pastatyti vietoj Rimkevičienės, bet pamatė, kad ne taip lengva nuversti, tai pasiuto, juk Kaminskas nenori tik ginikologu dirbti.Kaminskas dabar galetų Kedainiuose savanoriauti, ko rinka nerašo, juk nebūtina būti seimo nariu, juk rašė, kad ir toliau dirbs Lietuvai ir Tau, žinoma ir sau.Nijoles klikai galas, ką veiks Ardavičius , matyt ir Lifosoje nelaikys.Koks tarybos narys, kuris nekalba apie orotaršą, tik visą laiką giriasi, kad moka skirstyti savivaldybes lėšas- verslui, tarsi duodamas is savo kišenės.Manauir Gailiūną reikėtų gerai papurtyti, o tai sėdi po Nilkos sparneliuir vargo nemato, juk chebra.Baigsis greitai Tamulininkų vadovavimas.

  Atsakyti
 9. Žinot

  kada baigsis tamulininku era, kai baigsis Naujokienės era. Šita persona visą reikalą čia ir gadina. Pamatysim visa gražumą, kai prasidės savivaldybių rinkimai. Vėl paploninus liežuvį lakstys po Kėdainius ir suoks kaip lakštutė krūmelyje.o galėtų sėdėt namuose ir bezdėt.. Užleisti vietą jaunesniems, logiškiau mąstantiems.. Visiems Kėdainiams nuo to būtų tik geriau.

  Atsakyti
 10. Virmsntas

  Prasidejo ataka prieš Tamulį, patys patį piauna, matomai tos bobeles su Nijole priešakyje kelia savo reikalavimus, juk rinkos žurnslistes jau varo ant Tamulio, matomai Nijoles paliepimu

  Atsakyti
 11. Renata

  Va, kažkas naujo. Sakot jau pjauna. Matot, rinkos neskaitau. Pasirodo daug netenku:)
  Pasibaigė…. Matyt meilė buvo netikra. Politika truputį nešvarūs reikaliukas… jei neturi stogo virš galvos, tai reiškia būsi apkakotas nuo galvos iki kojų.
  Geras vaikas tas Valentinukas, taip stengiasi. Matyt, planas – chuliganas jau paruoštas. Laukiam.. Linksmybės prasideda..

  Atsakyti
 12. Jonas

  Aušrelė galėtų būti prezidentė. Labai graži ir protinga moteris.. Per posėdžius kartais gerai pavaro…

  Atsakyti
 13. Jonui

  Jonui, taipper posėdžius pradeda spręsti savo etikos klausimus su Sinickiu, niekaip nesusikalba del tų trijų nuomojamų butų Vilniuje, galetų savo asmenines ambicijas prieš Sinickį palikti,,namie,,’ manau dabar meras per tarybos posėdį neleis tai poniai kada nori postringauti.Griūva jų komanda, matomai pradėjo jauvadovauti Tamuliui Fiodorova, meras per posėdį net pasakė, kad posėdžiui vadovauja dar jis pats.Aišku, Nijolė su Kaminsku vadovavo Tamuliui- pats Tamulis viešai įsidėjęs facebooke, kad jam visais klausimais patarimus davė Kaminskas.Kaminsko neišrinko, dabar Fiodorovai duos patarimus.Kaminską juk seime pakeitė Fėdia, gal dar kartais patarinės ir Gapšys, jei nebus nuteistas.Tegyvuoja Dp , Naujokienė , žentas.

  Atsakyti
 14. Žiūrim

  laukiam tragikomedijos tęsinio. Turėtų būti įdomu. Aišku, kad ne iš gero gyvenimo pasitraukė.

  Atsakyti
 15. Milda

  Kas sekantis paliks Tamulio komandą.ManauNaujokienė su ženteliu, nes nebetenkina jų norų Tamulis.Geras buvo tarybos posedyje klausimas Baltraitienės.Jin paklausė,kas įeina į komisiją , kuri atleidžia nuo mokesčių.Vienas iš komisijos narių- Žentas.Baisu,kaip pinigai dalijami į dešinę ir į kairę.Grejaus namams skiriama parama, tai kodel kitiems neskiriama.Manau , greitai gaus ir Adomynė, nes geras ten ,,ruporas..

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.