Rugsėjo 18 d. apie 5 val. ryto, Keleriškių kaimą vėl nutvieskė gaisro pašvaistė. Ugniagesiams gelbėtojams pranešta, kad matomi dūmai ir liepsnos. Pasirodo, ugnis vėl buvo apėmusi buvusios mokyklos pastatą.

Pirmą kartą šis nebenaudojamas statinys liepsnojo vos prieš 10 dienų – rugsėjo 8-ąją. Tąkart sudegė stogas, medinė perdanga, apdegė pastato vidus. Buvusi mokykla buvo stipriai suniokota. Tiriant gaisro kilimo aplinkybes, įtartas padegimas. Policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jei paaiškėtų, kad mokyklą išties supleškino padegėjas, jam grėstų laisvės atėmimas.

Ar ir vėl padegta?

Tai, kad buvusios mokyklos pastatas liepsnojo antrąsyk vos po keleto dienų, kelia įtarimą, kad čia ir vėl nagus prikišo piktavalis žmogus arba grupė asmenų. Keleriškiai yra vos už kelių kilometrų nuo Kėdainių, galbūt kažkas turi kėslų įsikurti toje vietoje, kur stovi mokyklos griuvėsiai. O gal tiesiog kažkas smaginasi žiūrėdamas į liepsnas.

Policijai dabar praverstų bet kokia informacija apie rugsėjo 8 d. apie 20 val. ir rugsėjo 18-osios naktį šalia mokyklos pastebėtus įtartinus asmenis, galbūt kažkas iš vietinių žino, kam užkliuvo buvusios mokyklos pastatas?

Rajono policijos komisariate yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR baudžiamojo kodekso 187 str. 2 dalį.

,,Kėdainių mugės“, Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija.

Panašios naujienos