Kristina Butkienė – jauna, trečius metus Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure (VSB) dirbanti mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, kurią už rodomą iniciatyvumą jau spėjo įvertinti kolegos. Moteris ne tik dirba su vaikais keliose rajono ugdymo įstaigose, bet ir vakarais visą rudenį vedė vandens aerobikos Vilainių baseine užsiėmimus, į kuriuos kaskart susirindavo dešimtys moterų.

Iniciatyva ir veiklia darbuotoja džiaugiasi ir biuro kolektyvas, ir užsiėmimus lankantys žmonės.

Įvertinimas už rezultatus

Danguolė Avižiuvienė, Kėdainių rajono savivaldybės VSB direktorė sakė, kad iš savų darbuotojų tarpo slaptu balsavimu buvo išrinktas specialistas, kuris atitiko Savivaldybių visuomenės sveikatos biurų asociacijos nominacijų temą, kuri šiais metais buvo skirta už darbuotojų iniciatyvumą.

„Jau antri metai, kuomet yra atkreipiamas dėmesys į darbuotojus, kurie rodo gerus darbo rezultatus. Taip žmonės yra motyvuojami bei paskatinami ir toliau gerai dirbti. Kristina iniciatyvumo nestokoja, o mane pačią labai žavi jauni žmonės, kurie turi naujų idėjų, nori daryti, keisti, judėti į priekį, visą informaciją priima pozityviai ir teigiamai. Be iniciatyvumo, Kristina turi ir puikius komunikacinius gebėjimus, moka bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis“, – pagyrų darbuotojai negailėjo direktorė. Apdovanojimų ceremonija vyko Klaipėdoje.

Vienas lauke – ne karys

„Sužinojusi, kad esu išrinkta, maloniai nustebau. Maniau, kad yra vertesnių už mane, – šyptelėjo K. Butkienė. – Esu linkusi sveikatinti žmones per fizinį aktyvumą. Pernai mano kolegė Simona pradėjo mankštas baseine, šiais metais jos veiklas pratęsiau aš. Be to, paprašyta, mielai padedu vesti mankštas ir kolegėms. Asmeniškai fizinės veiklos man labai patinka, kone visi savaitgaliai suplanuoti aktyviam sportui. Mano vyras krepšininkas, tad penktadieniais–šeštadieniais būna paskirti varžyboms, kuriose jis dalyvauja. Jei aš tą dalyką mėgstu, darau jį visa širdimi. Tai, ką myliu, darau nuoširdžiai“. Moteris prisipažino, kad parodytas kolegų palaikymas jai labai svarbus, nes juk „vienas lauke ne karys“.

Projektas buvo ypač populiarus

Viena veiklų, už kurių vedimą K. Butkienė buvo įvertinta kolegų, buvo vandens aerobikos užsiėmimai, vykę visą rudenį Vilainių baseine. VSB projektas sutraukė daugybę sportuoti norinčių įvairaus amžiaus moterų, būta ir vyrų, nėščiųjų.

„Mankštų poveikis baseine yra net keturis kartus didesnis nei mankštinantis sporto salėje – vandenyje atlikti pratimus yra žymiai lengviau, tad tokios mankštos tinka ir senjorams, ir nėščiosioms, ir tik pradedantiems sportuoti. Sportuojant vandenyje tausojama sveikata, nes tenka mažesnė apkrova sąnariams, nugarai. Vandenyje mes jaučiamės net 10 kartų lengvesni, todėl ir pratimus lengviau atlikti, tačiau dėl to poveikis sveikatai tikrai nėra mažesnis. Per valandą sportuojant vandenyje galima sudeginti net iki 520 kilokalorijų“, – pasakojo K. Butkienė.
Projektui įgyvendinti reikalingos lėšos buvo skirtos iš Sveikatos apsaugos ministerijos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.