„Seniai negirdėjau tiek šūksnių, kaip gera būti Kėdainiuose vidury žiemos!“ – penktadienio vakarą, įsisiūbavus pirmajam šiais metais „Broma Jazz“ festivalio koncertui, šypsojosi renginio vedėjas, Lietuvos džiazo federacijos vadovas Julijus Grickevičius.

Šis vakaras džiazo gerbėjams, kurių Kėdainiuose, kaip parodė sausakimša restorano „Grėjaus namas“ didžioji salė – apstu, ir vėl buvo ypatingas. Pirmojoje koncerto dalyje dėmesį kaustė ir šurmulį tildė nuoširdus, melodingas, skaidrus Aušros ir Justo Paliušių duetas. Aušros atliekamos savo kūrybos ir kitų džiazo atlikėjų dainos apie meilę, pritariant gitara, skambėjo ypač jautriai, ir tai nenuostabu, nes Aušra ir Justas – muzikinis duetas ne tik muzikoje, bet ir gyvenime.

Džiazo balades po pertraukėlės keitė nuotaikingas džiazo kolektyvas „Aureolė 2018“, kuriame groja ir josvainiškis Marius Giedra. Pristatydamas šį sekstetą, renginio vedėjas J. Grickevičius intrigavo: „Dauguma kolektyvo narių groja „Kauno bigbende“, tad kaip ir visi „normalūs“ žmonės, kasdien eina į darbą, o vakarais tampa tokiais, kokius juos pamatysite šiandien!“

Po koncerto ištikimiausių klausytojų laukė „Jam Session“ – improvizuotas muzikavimas, prie kurio prisijungti buvo kviečiami visi, atsinešę savo instrumentus.

Pirmasis šių metų „Broma Jazz“ renginys buvo proga prisiminti praėjusią vasarą praūžusį penktąjį festivalį. Plojimais ir šūksniais žiūrovai reagavo į Karolio Kalvaičio sukurtame videofilme užfiksuotas festivalio emocijas ir įsimintiniausias akimirkas.

Koncertą rėmė bendrovės „Daumantai LT“, „LINĖJA Transport“, „ŠamŪkis“, „Meisteris“, „Remax“ brokeris Tomas Žalpys.

Kaip teigė festivalio „Broma Jazz“ organizatorius, Kėdainių krašto Kultūros premijos laureatas Vitalis Vidikas, festivalis nuolat „gyvena“ jo rengėjų, entuziastų, muzikantų mintyse bei svajonėse, tad visus šiuos metus kraštiečiai dar ne kartą bus kviečiami į džiazo koncertus.

[tribulant_slideshow gallery_id="337"]

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.