Žiedas su briliantais (asociatyvi nuotr.).

Žiedas su briliantais (asociatyvi nuotr.).

Vaizdai kaip iš veiksmo filmo – policijos pareigūnų apsuptis, antrankiai, kelių tamsaus gymio asmenų paguldymas ant šaltos žemės, įsodinimas į policijos automobilį, likusios kraujo dėmės… Tokį vaizdą Kėdainiuose, buvusiame kariniame miestelyje pamatę kėdainiečiai negalėjo suprasti, kas vyksta.

Vis dėlto paaiškėjo, kad būta paprasčiausio apsipažinimo. Kėdainių rajono policijos komisariato kriminalistai, reaguodami į pastarųjų dienų pranešimus, tiesiog uoliai vykdė savo pareigas.

Ieškojo 37 tūkst. eurų vertės žiedo vagių

Pastaruoju metu Lietuvoje po juvelyrines parduotuves siautėja trijų tamsaus gymio, manoma, rumunų, vagišių grupuotė. Jie, atėję į parduotuvę, prašo parodyti įvairių dirbinių ir, nutaikę tinkamą progą, pavagia. Didžiausias laimikis – net 37 tūkst. eurų vertės prabangus žiedas su briliantais, kurį vagys pavogė pirmadienį Vilniuje, iš prekybos centro „Akropolis“. Vagys spėjo „pasidarbuoti“ ir Panevėžio apskrityje.

Tad pamatę Kėdainiuose vaikštinėjančius du tamsaus gymio asmenis, kriminalistai nusprendė juos patikrinti. Deja, paaiškėjo, kad vyrai yra iš Brazilijos į Kėdainius atskridę futbolo žaidėjai, kurie norėję tiesiog susipažinti su perspektyvomis žaisti Kėdainių futbolo klube „Nevėžis“. Po šio akibrokšto žaidėjai suglumo ir galimybes apsistoti Kėdainiuose žadėjo labai rimtai apsvarstyti.

Pasak Kėdainių rajono policijos komisariato viršininko Gintauto Dirmeikio, po komisariate atliktos dviejų brazilų piliečių patikros, šie, nepasitvirtinus įtarimams, paleisti.

About The Author

Related Posts

3 komentarai

  1. Jonas

    Man tinka jusu stilius,laikrascio apimtis,rasymo kultura,neuzgauliuote nei vienu nei kitu,laikotes liberalizmo principu,tai labai gerai,svarbiausiai nesiimate istorijos perrasymo. Kam ja dazyti tik graziomis spalvomis,jeigu ir patys zinome k ad buvo ir kaip yra,svarbiausiai neisileisti melo ir pigiu triuku.nes skaitytojai visvie issirinks,aisku kol dar tu skaitytoju yra.Taigi sekmes,ir pirmyn.

    Atsakyti
  2. na

    Na dar vienas įrodymas, kokia Kėdainių policija nekompetetinga. Ir kur čia bus tvarka, kai tokie „pareigūnai“ dirba. Tik gėdos pridarė. Ačiū jums.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.