Kėdainiuose vykusiame Lietuvos rajonų jaunimo ir suaugusiųjų bokso čempionate šeimininkai ir vėl džiugino puikiais rezultatais.

Artūras Zinkovskis (raudona apranga) finale kovėsi su sportininku iš Pasvalio.

Artūras Zinkovskis (raudona apranga) finale kovėsi su sportininku iš Pasvalio.

Į finalines dvikovas pakliuvo septyni Kėdainių kovotojai: penki iš jų pasipuošė čempionų medaliais, du – gavo sidabro apdovanojimus.

 

Čempionais tapo Mindaugas Bankauskas, Artūras Zinkovskis, Rokas Vaitkaitis, Šarūnas Sadauskas ir Brenda Žilytė. Antrąsias vietas iškovojo Gytis Gofmanas ir Paulina Krasauskaitė.

 

Treneris B. Šimokaitis įsitikinęs, kad šios varžybos - gera tarpinė stotelė prieš Lietuvos jaunimo čempionatą.

Treneris B. Šimokaitis įsitikinęs, kad šios varžybos – gera tarpinė stotelė prieš Lietuvos jaunimo čempionatą.

Bene labiausiai šiame čempionate nepasisekė M. Bankauskui – jis čempionu tapo be finalinės kovos, mat jo varžovas tiesiog jos atsisakė. pasak Mindaugo trenerio Bronislovo Šimokaičio, sporte visko būna: „Matyt, varžovui Mindaugas pasirodė per stiprus konkurentas.“

Treneris gyrė kėdainiečius už puikius pasirodymus. Gerų žodžiu sportininkams negailėjo ir Kėdainių bokso federacijos prezidentas Vilimantas Bobinas: „Mūsų federacija neseniai šventė dešimtąjį gimtadienį. Ta proga mūsų sportininkai įteikė pačią geriausią dovaną – puikius savo rezultatus. Šiame čempionate, kur varžosi per 80 kovotojų iš visos Lietuvos Kėdainių boksininkai taip pat pradžiugino gražiomis pergalėmis. Reikia tik dėkoti treneriams Bronislovui Šimokaičiui ir Mindaugui Šniukštai už gerą darbą, kad augina šaunią jaunąją sportininkų kartą.“

Artūras Zinkovskis - vienas iš penkių Kėdainiuose vykusių varžybų čempionų.

Artūras Zinkovskis – vienas iš penkių Kėdainiuose vykusių varžybų šeimininkų čempionų.

Panašios naujienos