Oro pagalvė (autoplius.lt nuotr.).

Oro pagalvė (autoplius.lt nuotr.).

Pastarosiomis dienomis nuo ilgapirščių kenčia išskirtinai BMW markės automobiliai. Užvakar vienas jų buvo pavogtas, vakar – apvogtas. Kodėl vagys įniko vogti BMW automobilių oro pagalves?

Policijos pareigūnai informuoja, kad sausio 7 dieną, apie 7.50 val., Kėdainiuose, P. Lukšio g., pastebėta, kad išdaužus 34 metų vyro automobilio „BMW 525D“ vairuotojo pusės durelių stiklą, iš automobilio vidaus pavogta vairo apsauginė oro pagalvė. Padaryta 250 eurų žala.

Kodėl vagys jau ne pirmą kartą kėsinasi būtent į BMW markės automobilių apsaugines oro pagalves? Paaiškino kėdainietis Dalius.

„Ta, iš pirmo žvilgsnio „tik“ pagalvė kainuoja nemažus pinigus. Jų paklausa didelė, o pasiūla maža. Labai populiarus pats automobilis. Iš Vokietijos vežami daužti BMW su iššovusiomis oro pagalvėmis. Pas mus automobiliai remontuojami ir parduodami. Seniau oro pagalvių vietose esančias skyles paslėpdavo, tačiau dabar, su naujesnėmis mašinomis taip prasisukti jau neįmanoma. Oro pagalvių salone kaina kosminė, o sąvartynuose jų – nėra. Bet iš kažkur juk gauti reikia. Iš šių automobilių oro pagalves išimti labai lengva. Išimama iš vairo ir keleivio pusės su paprastu atsuktuvu net nepaliekant žymių. Aišku, jei vagia, vadinasi, turi „tašką“, kur atiduoda. Tokios oro pagalvės kaina gali siekti net kelis šimtus eurų“, – pasakojo kėdainietis.

Pašnekovas teigė, kad panaši situacija yra ir su kai kurių automobilių lempomis. „Ypač populiarūs vaizdo registratoriai ir navigacijos, kurias savo automobiliuose palieka išsiblaškę vairuotojai“, – pabrėžė pašnekovas.

Tą pačią dieną, sausio 7 d., apie 18.25 val., Kėdainiuose, Vilties g., pastebėta, kad, išlaužus 44 metų vyro namo plastikinio lango rėmą, iš vidaus pavogti du nešiojami kompiuteriai, 1 200 eurų įvairiomis kupiūromis, juvelyriniai dirbiniai. Iš viso padaryta 2 260 eurų žala.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.