Į tradicinį bėgimą už sveiką ir blaivią Lietuvą kvietė Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai S. Sinickis (kairėje) ir V. Avižius.

Į tradicinį bėgimą už sveiką ir blaivią Lietuvą kvietė Liberalų sąjūdžio Kėdainių skyriaus nariai S. Sinickis (kairėje) ir V. Avižius.

Jau šeštąjį kartą, pirmąjį mėnesio penktadienį vyko tradicinis bėgimas už blaivybę. Šįkart jis vyko Šėtoje. Čia, kartu su Liberalų sąjungos Kėdainių skyriaus nariais už blaivią ir sveiką Lietuvą bėgo ir penkiasdešimt Šėtos gimnazijos mokinių. Visi bėgikai buvo pasipuošę lipdukais, kurie skelbė „Už Lietuvą be alkoholio!“.

Už ateitį be svaigalų pasisakė ir jaunos mamytės, ne bėgusios, bet su savo mažyliais apėjusios simbolinį ratą.

Nors bėgimas nebuvo privalomas, o oras – gana žvarbus, gimnazistai noriai rinkosi į renginį. Mokyklos medicinos darbuotoja vaikams priminė, kad sveikatą žaloja ir alkoholis, ir rūkalai, todėl kvietė rimtai susimąstyti ir savo ateitį kurti be svaigalų.

Negana to, po bėgimo vyko loterija, kurios metu laimingieji buvo apdovanoti mielomis smulkmenėlėmis. Vaikai po bėgimo skanavo ir specialiai jiems paruoštų vaišių.

Tradicinį bėgimą organizavo Liberalų sąjungos Kėdainių skyriaus nariai, prie organizavimo visomis išgalėmis prisidėjo ir Šėtos gimnazija bei Šėtos seniūnija.

Kitą mėnesį bėgimas už blaivią ir sveiką Lietuvą vyks kitoje rajono seniūnijoje.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Alma

    šaunuolių šaunuoliai .Stiprybės ir ištvermės jums visiems kovojant prieš šitą juodąjį marą Lietuvoje.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.