Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos kolektyvas šią savaitę kviečia į kelis renginius, skirtus tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.

Rytoj, birželio 15 d. Vaikų ir jaunimo skyriuje (Didžiosios Rinkos a. 4) – dar vienas projekto „Šalia trispalvės priglausime ir Ukrainos vėliavos spalvas“ renginys – „Lietuva ir Ukraina – viena širdis“.

10 val. – pažintis su Kėdainiais. Ekskursiją po Kėdainių senamiestį ves Kėdainių krašto muziejaus darbuotojai.

11 val. Pamokėlė su mokytoja iš Ukrainos Larisa Sinelnikova „Ukraina vaikų akimis“ .

Norintieji dalyvauti kviečiami registruotis tel. 8 672 53 083.

Edukacija apie fotografiją

Birželio 15 d. 13.30 val. Vaikų ir jaunimo skyriuje renginys „Fotografija: pasaulis pro objektyvą“. Kauno kolegijos menų ir ugdymo fakulteto studentė Austėja Boreišaitė ves edukaciją apie fotografiją. Į renginį būtina registracija telefonu: 8 650 48 136.

Joninių žoliavimai

Birželio 16 d. 16 val. M. Daukšos viešosios bibliotekos kiemelyje dailininkės Justinos Puidokaitės edukacija–pleneras „Žolinčiaus eilėraščio tapyba” (darbui reikalingas priemones – drobę ir akrilinius dažus prašoma atsinešti).

17 val. vyks vaistininko, žolininko, „Žolinčių akademijos“ viceprezidento Mariaus Lasinsko knygų pristatymas ir nemokama paskaita „Vasaros vaistažolių nauda sveikatai“.

Paskaitos metu sužinosite:

– kaip stiprinti organizmą vasaros vaistažolėmis;

– daug praktinių receptų, kaip vaistažolės gali tapti maistu ir vaistu;

– kaip išlikti sveikam, o susirgus, greičiau pasveikti;

– kaip pasigaminti lietuviškų prieskonių bei įvairių vaistažolių mišinių.

Paskaitos, skirtos ir vaikams, ir suaugusiems, metu bus galima pateikti rūpimus klausimus žolininkui ir gauti vertingų patarimų.

Renginio metu taip pat bus pristatomos M. Lasinsko, kuris yra ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos doktorantas, knygos: „Vaikai vaistažolių pasaulyje“, „Vaistažolių pasakos. Ir sveikatos receptai visai šeimai“.

Kėdainių mugės“ ir M. Daukšos viešosios bibliotekos inf.

Panašios naujienos