Kėdainių „Nevėžis-Optibet“ (11-13) savo arenoje po pratęsimo 112:105 (21:25, 25:25, 26:29, 22:15, 18:11) laimėjo prieš Prienų „Labas GAS“ (3-21).

Prieniškiai startavo solidžiai ir po Dariaus Tarvydo tritaškio atsiplėšė dviženkliu skirtumu – 15:4. Gerą bangą pristabdė nesportinė Karolio Giedraičio pražanga, Timas Lambrechtas ir Danielius Lavrinovičius išlaikė šeimininkus kovoje, o pirmąjį ketvirtį tritaškiu uždarė Bradas Davisonas – 21:25.

Domantas Vilys gerai provokavo pražangas, du kartus su jomis pataikydamas dvitaškį ir tritaškį. Už kalbas su teisėjais techninės pražangos sulaukė Marius Kiltinavičius, tačiau Kyanas Andersonas įpusėjus trečiajam kėliniui sutvirtinto svečių pranašumą – 67:58.

Dviženklį skirtumą grąžino D. Vilio tritaškis –74:64. Justinas Jogminas pramesdamas baudų metimus nepasinaudojo proga dar trečiajame kėlinyje pakelti taškų sumą virš 80 taškų ribos, tačiau savo kaltę netrukus išpirko tritaškiu – 82:72. Įsibėgėjęs Marius Valinskas tritaškiu greitoje atakoje sumažino skirtumą iki minimalaus – 86:87.

Priartėjus didele šeimininkų netektimi tapo penktoji Deshawno Freemano pražanga, bet T. Lambrechtas iškart po to rezultatą persvėrė – 90:89. Darylas Doualla šaltus nervus pademonstravo sumesdamas keturis baudų metimus paeiliui, bet rezultatą lygino K. Giedraitis – 94:94. Lemiami M. Valinsko ir Dariaus Tarvydo metimai skriejo pro šalį ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomoje atkarpoje geriau startavo „Nevėžis-Optibet“, baudos metimu šimtąjį tašką pelnė T. Lambrechtas, vėliau pataisęs ir komandos draugos metimą – 103:96. Svečiams ši riba jau buvo nesunaikinama. Šimtąjį svečių tašką dar pelnė K. Andersonas.

Abu ankstesnius komandų susitikimus laimėjo taip pat kėdainiškiai – 89:81 ir 98:86.

„Nevėžio-Optibet“ gretose taškais pasižymėjo tik šeši žaidėjai ir visi pasiekė dviženklę ribą. Ryškiausias iš jų buvo T. Lambrechtas – 37 minutės, 25 taškai (9/11 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), 15 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai, blokas, 3 klaidos, 2 pražangos ir net 45 naudingumo balai. Tai yra efektyviausias visos lygos šio sezono pasirodymas.

Be taškų liko ne tik 20 sekundžių sužaidęs Lorenas Stoškevičius, bet ir neigiamus pasirodymus surengę Titas Sargiūnas (-2 naud. bal.) bei Aaronas Cookas (-5 naud. bal.).

Dar tolygiau krūvį dalinosi prieniškiai, kurių gretose tarp devynių žaidusių žaidėjų dviženklio rezultatyvumo nepasiekė tik Giedrius Bergaudas.

Kėdainių klubas šiuo pasirodymu bent trumpam pašoko į septintąją vietą, „Labas GAS“ išlieka pirmenybių autsaideriais.

„Nevėžis-Optibet“: Timas Lambrechtas 25 (15 atk. kam., 7 rez. perd., 45 naud. bal.), Bradas Davisonas 16 (8 atk. kam., 5 rez. perd.), Danielius Lavrinovičius 18 (6/8 dvitaškių, 7 atk. kam.), Marius Valinskas (8 rez. perd., 4 klaidos), Deshawnas Freemanas (7 atk. kam.) ir Darylas Doualla po 16.

„Labas GAS“: Karolis Giedraitis 20 (3/7 tritaškių), Darius Tarvydas 15 (3/10 tritaškių, 7 atk. kam., 4 klaidos), Domantas Vilys 14, Jordanas Williamsas 12 (5 atk. kam.), Tauras Jogėla (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Kyanas Andersonas, Dominykas Domarkas (8 rez. perd.) ir Justinas Jogminas po 10.

Kitas :Betsafe-LKL” rungtynes Kėdainių „Nevėžis-Optibet” žais balandžio 2 d.,, skmadienį, Palangoje su „Gargždais”. Rungtynes tiesiogiai transliuos BTV.