Istorinės finalų serijos krepšinio sirgalius traukė ne tik į krepšinio arenas, bet ir prie televizoriaus ekranų.

Vilniaus „Rytas“ savo tvirtovėje iškovojo „Betsafe-LKL“ titulą. Giedriaus Žibėno auklėtiniai pilnoje „Jeep“ arenoje 79:76 įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir finalo seriją laimėjo 4:1.

Kiek anksčiau mažąjį finalą laimėjo Kauno „Žalgiris“. Serijoje 4:0 įveikę „Šiaulius-7bet“, kauniečiai pirmą kartą istorijoje iškovojo „Betsafe-LKL“ čempionato bronzą.

„TNS Kantar“ ir Go3 duomenimis, „Betsafe–LKL“ finalus stebėjo daugiau nei milijonas Lietuvos gyventojų (unikalių televizijos žiūrovų). Tai buvo žiūrimiausios gegužės – birželio mėnesio sporto transliacijos ir vienos žiūrimiausių metų sporto transliacijų apskritai.

Vienerias finalų rungtynes vidutiniškai stebėjo daugiau nei ketvirtis milijono žmonių (278 tūkst.), o labiausiai krepšininkų kelią link medalių sekė vyresni nei 25 metų vyrai. Pavyzdžiui birželio 4 dieną Panevėžyje vykusias „Lietkabelio“ ir „Ryto“ rungtynes stebėjo kas trečias tuo metu prie televizoriaus ekrano buvęs tokio amžiaus žiūrovas.

Didelio susidomėjimo sulaukė antrasis Panevėžio „Lietkabelio“ ir Vilniaus „Ryto“ susitikimas. Šių rungtynių TV reitingas siekė 4,3%, preliminariais duomenimis rungtynes stebėjo daugiau nei 374 tūkst. žmonių

Paskutinės „Betsafe-LKL“ sezono rungtynės turėjo didžiausią finalų rungtynių TV reitingą (Rtg 4,8%). „Ryto“ triumfą „Jeep“ arenoje preliminariais duomenimis stebėjo 355 tūkst. žiūrovų.

Žiedai

2021-2022 m. „Betsafe-LKL“ čempionams Vilniaus „Ryto“ krepšininkams, treneriams ir personalo nariams, šiandien bus įteikti čempionų žiedai.

Žiedus kuriantys PREMIÈRE juvelyrikos namai šiais metais vėl nustebino geriausius šalies krepšininkus, papuošdami juos išskirtiniais ir prabangiais aukso gaminiais.

„Čempionų Žiedai – reiškinys, apimantis ir simbolizuojantis viso sezono eigą, jo pradžia ir pabaigą. Jų gamybai naudojome 14 ir 18 baltos ir geltonos spalvų karatų auksą, karališko mėlynumo emalį, inkrustuotą cirkoniu“, – pasakojo PREMIÈRE įkūrėjas Vytautas Jonutis.