Šeštadienio vakaras Dotnuvos seniūnijos Beržų kaime aplaistytas krauju. Rastas vos 24-erių metų merginos kūnas su žaizdomis veide. Įtariama žmogžudystė.

Policijos pareigūnų teigimu, rugsėjo 10-osios vakarą, apie 21.20 val. prie ūkinio pastato rasti mirusios jaunos moters palaikai. Ant veido buvo matyti žaizdos, kurios sukėlė įtarimą, kad jauna mergina galėjo mirti ne sava mirtimi, prieš ją  galimai buvo panaudotas smurtas.

Policijai aiškinantis įvykio aplinkybes, tą patį vakarą sulaikytas kraupų nusikaltimą galimai įvykdęs įtariamasis. Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio duomenimis, iš pradžių manyta, kad asmuo slepiasi name Ąžuolų g. Šis buvo užrakintas, tad pareigūnai paprašė ugniagesių padėti patekti  vidun. Tačiau atidarius duris, name nieko nebuvo. Įtariamasis apie 23.30 val. rastas tame pačiame kaime Geležinkelio g., sulaikomas jis nesipriešino. 25-erių metų vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,03 prom. Jis uždarytas į areštinę.

Daugiau duomenų apie šį nusikaltimą policija neatskleidžia, tik informavo, kad mirusioji gyveno toje sodyboje, kur ir buvo rasta. O jos ir sulaikytojo pavardės nesutampa, tad jiedu nebuvo oficialūs sutuoktiniai.

Pamatė tris policijos automobilius

Asociacijos „Beržų bendruomenė“ pirmininkė Birutė Jomantaitė teigė, apie tai, kad kaime nutiko kažkas blogo pamaniusi, kai vėlų šeštadienio vakarą, grįždama namo iš Kėdainių miesto šventės, kaime pamatė tris policijos automobilius, bet tik kitą rytą sužinojo apie įvykusią tragediją.

„Žinia tikrai šokiruojanti. Ko gero, tai pirmas toks kraupus įvykis Beržuose, bent aš nepamenu kažko panašaus. Nei tos mirusios merginos, nei sulaikyto jaunuolio gerai nepažįstu, todėl negaliu detaliau papasakoti“, – teigė asociacijos „Beržų bendruomenė“ vadovė.

Policija pradėjo tyrimą dėl nužudymo

Kauno apskr. Vyriausiasis policijos komisariatas sekmadienio rytą informavo, kad yra pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d. (nužudymas).

Jei paaiškės, kad mergina išties buvo nužudyta ir bus įrodyta įtariamojo kaltė, jam gresia laisvės atėmimas nuo 7-erių iki 15-os metų.

„Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos