Šiandien Dotnuvos seniūnijoje, Beržų kaime užsidegė gyvenamasis namas. Nuo liepsnų teko gelbėti ne tik pastatą, bet ir jame buvusį žmogų.

Apie Beržų kaime, Dirbtuvių g. kilusį gaisrą pranešta šįryt. Bendrojo pagalbos centro atstovė viešiesiems ryšiams Vilma Juozevičiūtė teigė, kad dėl šio įvykio gauti trys skambučiai: 09.02, 09.02 (t. y. abu skambučiai gauti beveik tuo pat metu, 7 sek. skirtumu) ir 09.05 val.

„Skambino aplinkiniai gyventojai. Pranešta, kad namas medinis, kelių gyventojų. Vienas iš skambinusiųjų teigė, kad namo viduje yra neįgalus žmogus, taip pat ir 09.05 val. paskambinusi moteris teigė, kad vienas gyventojų yra sunkiai vaikštantis.

Dar pirmojo pokalbio metu buvo perduotas pranešimas priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų valdytojams, aliarmuotos ugniagesių gelbėtojų pajėgos. Taip pat perduota informacija greitosios medicinos pagalbos tarnybai.

Informacinės sistemos duomenimis, į įvykio vietą išsiųstos 5 automobilinės cisternos, tačiau viena vėliau atšaukta.

Atvykus ugniagesiams namas degė atvira liepsna. Gaisro metu nukentėjo du vyrai, abu prisikvėpavo dūmų. Jie išvežti į gydymo įstaigą“, – teigė BPC atstovė.

PAPILDYTA

Ugnis suniokojo namą, bet žmonių žūties išvengta

Kaip informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, gaisrą mediniame, vieno aukšto su mansarda name Kėdainių PGT bei aplinkinių kaimų ugniagesių komandos gesino apie porą valandų. Vanduo gaisrui gesinti buvo vežiojamas iš už 2 km esančio atviro vandens šaltinio. Iš pastato išnešti 2 dujų balionai.

„Gaisro metu išdegė 2 kambariai (po 18 m²) ir jame buvę namų apyvokos daiktai, aprūko 44 m² namo sienų. Nuardyta 5 m² perdangos ir 5 m² išorinės namo apdailos.

Laimei, degančio namo gyventojams į pagalbą laiku suskubo kaimo gyventojai. Mansardoje gyvenančiam neįgaliam vyrui (g. 1969 m.) kaimynai padėjo išsigelbėti medinėmis kopėčiomis, kitas gyventojas (g. 1959 m.) iš namo išėjo pats. Abu vyrai po medikų apžiūros išvežti į gydymo įstaigą“, – apie situaciją Beržuose informavo ugniagesių atstovė spaudai.

Dėl ko mediniame name įsiplieskė ugnis, dar tiriama.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir BPC inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos