Visas ir visus, savo išskirtinį stilių puoselėjančius kėdainiečius kviečia atsinaujinusi drabužių parduotuvė „Pas Angeliną“. Apsilankę čia galėsite rinktis iš bene didžiausio naujų ir dėvėtų drabužių asortimento, tad visada rasite tai, ko ieškote. Čia jus maloniai nustebins ne tik platus pasirinkimas, bet ir žemos kainos. 

Atsinaujinusios naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvės  „Pas Angeliną“ prekybinės erdvės gerokai prasiplėtusios.

Atsinaujinusios naujų ir dėvėtų drabužių parduotuvės
„Pas Angeliną“ prekybinės erdvės gerokai prasiplėtusios.

Apranga moterims, vyrams, vaikams, įvairi avalynė, rankinės… Visa tai ir dar daugiau galite rasti didžiulėje prekybinėje erdvėje, kurioje už kiekvienam prieinamas kainas galėsite išsirinkti tiek kasdienai, tiek ir įvairioms progoms, vakarėliams skirtų drabužių.

Pasirinkimas – itin platus
Sau patinkančių drabužių ras ne tik vaikai, jaunimas, bet ir brandaus amžiaus žmonės. Platus įvairių stilių, originalių prekinių firmų ženklų, spalvų, modelių drabužių, avalynės bei rankinių pasirinkimas – čia rasite visko. Apsilankę parduotuvėje, kokybiškos ir madingos aprangos rasite visai šeimai. Visos prekės yra ne tik kokybiškos, bet ir atitinkančios metų sezoną.
Atsinaujinusioje ir gerokai prasiplėtusioje parduotuvėje „Pas Angeliną“ parduodamos prekės yra vežamos tik iš Vakarų Europos.

Parduotuvėje – didelis sezoninių prekių pasirinkimas, o asortimentas visiškai atsinaujins kas mėnesį.

Parduotuvėje – didelis sezoninių prekių pasirinkimas, o asortimentas visiškai atsinaujins kas mėnesį.

Asortimente – tiek naujos, tiek ir padėvėtos prekės. Pastarųjų prekių yra kiek daugiau, tačiau galima išsirinkti ir visiškai naujų drabužių.
Nors ir padėvėti, tačiau drabužiai yra labai geros kokybės, be to, juos galima nusipirkti žymiai mažesne nei naujų drabužių kaina.

Kainos nesikandžioja
Parduotuvėje „Pas Angeliną“ prekių asortimentas papildomas kasdien, tad užėję kitą dieną rasite vis kažką naujo. Kas mėnesį vyks visiškas prekių atsinaujinimas, o su kiekviena savaite nenupirktos prekės bus parduodamos vis pigiau.

Kas dvi savaites avalynei bus taikoma net 50 proc. nuolaida.

Kas dvi savaites avalynei bus taikoma net 50 proc. nuolaida.

Pačią pirmąją savaitę parduotuvėje yra iškabinamas visas drabužių asortimentas – visi dėvėti, bet kokybiški moteriški, vyriški ir vaikiški drabužiai. Antrąją savaitę visoms nenupirktoms prekėms bus taikoma net 50 proc. nuolaida. Trečią savaitę visi drabužiai kainuos jau po du eurus, o pačią paskutinę savaitę kainos keisis du kartus. Pirmąsias kelias dienas prekės kainuos po eurą, likusias ketvirtosios savaitės dienas – po 50 centų…
Avalynei paskutines dvi savaites bus taikoma 50 proc. nuolaida.
Nauja savaitė – naujos ir prekės. Turimos prekybinės erdvės vėl bus pripildomos naujai. Tokiu principu kas mėnesį parduotuvė atsinaujins šimtu procentu.
Tad kviečiame visus apsilankyti atsinaujinusioje ir gerokai prasiplėtusioje parduotuvėje „Pas Angeliną“ ir pavasarį pasitikti naujai ir gaiviai.

About The Author

Related Posts

4 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.