Praėjusių metų pabaigoje susirinkusi UAB „Kėdainių butai“ valdyba priėmė sprendimą įspėti bendrovės direktorių Remigijų Naujoką dėl atšaukimo iš užimamų pareigų. 

R. Naujokas įspėtas, kad prarado bendrovės „Kėdainių butai“ valdybos pasitikėjimą ir bus atšauktas iš įstaigos direktoriaus pareigų.

R. Naujokas įspėtas, kad prarado bendrovės „Kėdainių butai“ valdybos pasitikėjimą ir bus atšauktas iš įstaigos direktoriaus pareigų.

Pasak bendrovės valdybos pirmininkės Kėdainių rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjos Audronės Naujalienės, Remigijus Naujokas iš užimamų pareigų bus atšauktas nuo balandžio 22 dienos. „Pagal darbo sutartį bei Lietuvos Respublikos darbo kodekso 130 straipsnio pirmos dalies ir 129 straipsnio 4 dalies nuostatas, įspėjimo terminas yra keturi mėnesiai. Valdyba direktorių įspėjo, kad jis bus atšauktas iš bendrovės „Kėdainių butai“ vadovo pareigų. Toks sprendimas priimtas atsižvelgus į tai, kad rajono savivaldybės vadovai bei įstaigos valdyba konstatavo, jog direktorius Remigijus Naujokas prarado jų pasitikėjimą vadovaudamas bendrovei ir organizuodamas jos veiklą, neprofesionaliai bendraudamas su gyventojais ir spręsdamas jų iškeltas problemas, dėl ko nebuvo pateisinti gyventojų ir steigėjo lūkesčiai.

Rajono vadovai gavo daugybę nusiskundimų dėl stringančios renovacijos, kurią daugeliu atveju koordinuoja bendrovė „Kėdainių butai“.

Rajono vadovai gavo daugybę nusiskundimų dėl stringančios renovacijos, kurią daugeliu atveju koordinuoja bendrovė „Kėdainių butai“.

Rajono meras, savivaldybės administracijos direktorius, valdyba nuolat gauna raštiškus ir žodinius skundus iš gyventojų dėl netinkamo renovacijos darbų organizavimo, administravimo paslaugų atlikimo, socialinio būsto valdymo, ypatingai dažnai pabrėždami, kad bendrovės vadovas ir (ar) darbuotojai neetiškai, negeranoriškai, nekonstruktyviai su jais bendrauja, neteikia jiems visokeriopos pagalbos ir informacijos juos dominančiais klausimais. Atsižvelgus į tai valdyba nutarė įspėti direktorių dėl būsimo atleidimo iš darbo“, – sakė A. Naujalienė.
R. Naujokas bendrovei „Kėdainių butai“ vadovauja nuo 2003 metų pabaigos. Ši įstaiga administruoja 125 namus, o bendrovėje dirba 45 darbuotojai.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. gyventojas

    Kėdainiečiai…tikiuosi jums pasiseks labiau jei šitas žmogus neprikiš savo nagus prie jūsų renovacijos administravimo, nes viskas slepiama šio direktoriaus nuo gyventojų yra tik dėl to kad kainos du..tris kartus uždidintos nei rinkoje yra ištikrųjų…visi ten viena šaika..statybininkai..tech.priežiūra..būtų ūkis…o gyventojam lieka tik paskolą mokėt už nekokybiškus darbus…seniai Meras turėjo piktžoles išravėti…keista kodėl statybos inspekcija, agentūra BETA, šiaulių bankas nepadaro lyg šiol tvarkos..klausimas kodėl….manau atsakymas aiškus visiems…

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.