Pauliaus Juodžio treniruojama Kėdainių „Nevėžio“ komanda pergalingai startavo „Triobet-BBL“ pirmenybėse.

P. Juodžio kariauna iš Estijos parsivežė pergalę ir pralaimėjimą.

Pirmajame susitikime kėdainiečiai varžovų aikštėje 77:62 (15:19, 22:13, 19:13, 21:17) įveikė Pernu „Parnu“ ekipą, kurios gretose rungtyniauja Vaidotas Volkus ir Edvinas Šeškus.

Po pirmojo kėlinio „Nevėžis“ atsiliko keturiais taškais, tačiau jau antrajame ketvirtyje perėmė iniciatyvą, o po trečiojo kėlinio jau turėjo 11 taškų pranašumą (56:45). Lemiamo ketvirčio metu P. Juodžio kariauna išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę.

„Nevėžio“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo gynėjas Arminas Kelmelis, kuris pelnė 19 taškų. Tuo metu aukštaūgiai Simonas Kymantas ir Paulius Petrilevičius atitinkamai prie pergalės pridėjo 15 ir 13 taškų.

Antrosiose BBL rungtynėse „Nevėžis“ svečiuose 77:91 (18:26, 18:28, 22:17, 19:20) pralaimėjo Raplos „Avis“ klubui.

Šioje dvikovoje Kėdainių komandoje rezultatyviausiai žaidė 20 taškų įmetęs Paulius Petrilevičius, po 13 taškų pridėjo Jermaine’as Love’as ir Toni Prostranas.

Artimiausias namų rungtynes „Nevėžis“ Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse žais spalio 16 dieną, sekmadienį, 16 valandą su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa.