Šiandien kiekvienoje kosmetikos prekių parduotuvėje galime rasti šimtus gaminių. Tačiau drąsiai galima sakyti, kad būtent BB kremai yra vieni tų, kuriuos verta įsigyti. Nors priežasčių, kodėl šie kremai turėtų atsirasti jūsų kosmetikos prekių krepšelyje yra itin daug, viena pagrindinių ta, kad šios priemonės yra praturtintos ypač naudingomis medžiagomis. Taigi, pasidomėkime, kokiomis medžiagomis dažniausia būna praturtinti BB kremai ir kuo jos yra naudingos mūsų odai.

Vynuogių kauliukų aliejus

Viena medžiagų, kuria itin dažnai būna praturtinami BB kremai, yra vynuogių kauliukų aliejus. Ir, nieko keista, kodėl būtent ši medžiaga yra pasirenkama, kadangi ji iš tiesų neša didelę naudą mūsų odai. Visų pirma, verta akcentuoti, kad vynuogių kauliukų aliejus ypač intensyviai drėkina mūsų odą, o tai yra svarbi sąlyga, kad palaikytume jos jausite bei gerą būklę. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šiame aliejuje yra gausu ir įvairių vitaminų bei mineralų, todėl oda yra maitinama. Svarbu pasakyti ir tai, kad gaminiai, kurie savo sudėtyje turi šio aliejaus, tikrai neapsunkina mūsų odos ir nepalieka riebumo pojūčio.

Granatų sėklių aliejus

Tokio pobūdžio kremai labai dažnai būna praturtinami ir dar viena medžiaga – granatų sėklų aliejumi. Belieka tik pridurti, kad ši medžiaga taip pat suvaidina labai svarbų vaidmenį mūsų odai. Viena svarbiausių savybių, kuria pasižymi šis aliejus, yra ta, kad jis jaunina odą. Taip pat granatų sėklų aliejus savo sudėtyje turi įvairių vitaminų bei mineralų. Na, ir, žinoma taip pat svarbu akcentuoti, kad neretai yra ieškoma būdų bei priemonių, kaip palaikyti odos švytėjimą. Na, o būtent granatų sėklų aliejus turi odą skaistinančių savybių.

Arganų aliejus

Kalbant apie BB kremų sudėtį, labai dažnai galime išvysti ir arganų aliejų. Šis aliejus taip pat turi ne vieną savybę, dėl, kurios yra labai naudingas mūsų odai. Arganų aliejus ypač efektyviai drėkina ir maitina mūsų odą, taip pat tinka jos atstatymui.

Taigi, naudoti BB kremus iš tiesų verta – juose slypi itin vertingos medžiagos.

Užs. Nr. 257