Lapkričio 9–15 dienomis Kėdainių rajone surašyti septyni administracinio nusižengimo protokolai dėl karantino ir saviizoliacijos tvarkos nesilaikymo.

Praėjusią savaitę piniginės baudos skirtos septyniems Kėdainių rajono gyventojams. Šešiems teks pakloti baudas po 500 Eur, o vienam – net 1 000 Eurų. Pastarajam asmeniui dėl sunkinančių aplinkybių bauda išaugo todėl, kad jis padarė keletą pažeidimų, tarp kurių – ir kaukės nedėvėjimas.

Lapkričio pradžioje – 2–8 dienomis, Kėdainių rajone policijos pareigūnai surašė mažiau – šešis administracinio nusižengimo protokolus dėl karantino ir saviizoliacijos tvarkos nesilaikymo. Tąkart trims asmenims buvo skirtos baudos po 500 Eur, dar trims – po 250 Eur.

Nuo lapkričio 2 iki 15 dienos kėdainiečiams policijos pareigūnai protokolus už nusižengimus surašė pagal LR ANK 45 str. 4 dalį, kurioje nurodytos veikos, sukėlusios pavojų išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms, padarytos karo, nepaprastosios padėties, mobilizacijos, karantino, riboto karantino metu, taip pat susidarius ekstremaliajai situacijai ar ekstremaliajam įvykiui, jeigu ekstremalioji situacija ar ekstremalusis įvykis kelia pavojų žmonių gyvybei ar sveikatai. Tokie nusižengimai užtraukia pinigines baudas.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.