„Balionais galima praturtinti bet kokią šventę. Ne paslaptis, jog prasidėjusi vasara visada atneša daugybę pačių įvairiausių švenčių. Kadangi gana dažnai savaitgaliais tenka lankytis kraštiečių susibūrimuose, pastebėjau, jog šventes norima pagražinti ir praturtinti. Tam puikiai tinka balionai“, – sakė kėdainiečiams puikiai pažįstamas barmenas ir daržovių bei vaisių pjaustymo meistras Darius Biriukas.

Darius Biriukas švenčių aplinką siūlo puošti balionais: „Tai gražu, žaisminga ir originalu.“

Darius Biriukas švenčių aplinką siūlo puošti balionais: „Tai gražu, žaisminga ir originalu.“

Pastebėjęs, kad kraštiečiai šventes nori gražinti, D. Biriukas ėmėsi papildomos veiklos ir ryžosi padėti papuošti pokylių vietas. „Labai smagu, kad mūsų krašto žmonės nori gražių švenčių. Gražių visomis prasmėmis: kad aplinka būtų išskirtinė ir įdomi, kad stalai atrodytų įspūdingai, o ir maistas viliotų išskirtiniais skoniais ir pateikimu. Vadinasi, mūsų, pagalbininkų, pa­reiga išpildyti visus norus ir pageidavimus“, – sakė prekybą balionais pradėjęs D. Biriukas.
Kraštiečių pasirinkimui švenčių puošėjęs siūlo iki 40 temų vienkartinių stalo aksesuarų ir balionų. „Pastaruoju metu labai populiaru balionais puošti vestuvių, krikštynų,

Vaikų šventėms itin tinka figūros iš balionų.

Vaikų šventėms itin tinka figūros iš balionų.

gimtadienių pokylių vietas. Vieni renkasi vienspalvius balionus, pripūstus heliu, kitiems patinka spalvoti balionai, tretiems reikia figūrinių puošmenų. Dar pastebėjau tendenciją – balionais paįvairinamos fotosesijos. Panašu, kad vis dažniau žmonės leidžia sau atsipalaiduoti ir panaudoję žaismingumą susikuria jaukias šiltas šventes. Pasitaiko užsakymų, kai norima klasikinių derinių. O jaunimas leidžia sau paišdykauti ir su muilo burbulais“, – švenčių puošybos ypatumais dalijosi D. Biriukas.
Gimtadieniams jubiliatus norintys nustebinti artimieji užsako balionus skaičius. Pastaruoju metu švenčių aplinkos puošiamos ir įvairiais palinkėjimais, sudėtais iš balioninių raidžių. „Pasiūlymų turime tikrai daug ir šventes galime padėti surengti nenuobodžiai bei išradingai. Kartais labai nedaug reikia, kad bičiulių susiėjimą lydėtų gera nuotaika. Norite išskirtinumo, pasitarkite su tais, kurie puošia pobūvių vietas“, – naudingus patarimus artėjant švenčių maratonui dalijo patyręs barmenas ir stalų dekoratorius.

Spalvotų balionų įvairovė tiesiog užburia.

Spalvotų balionų įvairovė tiesiog užburia.

Paklaustas, ar naujasis pomėgis nenukonkuruos jau žinomos veiklos, D. Biriukas atsakė trumpai: „Viena kitam nemaišo – man labai patinka ieškoti naujovių stalų dekoravime, o dabar dar galiu fantazuoti ir padėdamas papuošti švenčių vietas.“
D. Biriukas savo balionų parduotuvę atidarė visai šalia parduotuvės „Maxima“, esančios miesto centre – Josvainių g. 6A. Tačiau, pasak balionų pardavėjo, geriausia prieš ruošiantis į žygį rinktis balionų pasiskambinti telefonu 8 652 99 128 ir susitarti dėl susitikimo laiko. „Visiems gyvenimas bėga labai intensyviai. Susiderinus susitikimo laiką, galima be trukdžių susitikti ir suplanuoti norimą artėjančios šventės papuošimą. Sprendimą tikrai rasime, tik reikia nepatingėti ateiti ir išsakyti savo pageidavimus“, – sakė D. Biriukas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.