Lapkričio pradžioje pasikeitus Aplinkos apsaugos departamento (AAD) struktūrai žmonės sunerimo, ar tik Kėdainiai, kur gana nemažai svarbių objektų, kuriems reikalingas didesnis dėmesys, neliko be aplinkosaugininkų. Paaiškėjo, kad darbuotojų liko tiek pat, pasikeitė tik jų pavaldumas.

Kaip teigiama AAD Komunikacijos ir aplinkai saugaus elgesio skatinimo departamento Komunikacijos skyriaus atsiųstoje informacijoje, nuo š. m. lapkričio 1 d. įsigaliojus naujai Aplinkos apsaugos departamento struktūrai, buvo suformuotos 5 regioninės valdybos: Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių ir Klaipėdos, kuriose darbuojasi 17 aplinkos apsaugos skyrių.    

Po šių struktūrinių pokyčių Kėdainių rajono, kaip ir Joniškio, Pakruojo ir Radviliškio rajonų teritorijos priskirtos Pakruojo aplinkos apsaugos skyriui, kuris priklauso Šiaulių valdybai.

Įsigaliojus naujai Aplinkos apsaugos departamento struktūrai, buvo suformuotos 5 regioninės valdybos. Kėdainiai priskirti Šiaulių valdybos Pakruojo aplinkos apsaugos skyriui. (AAD nuotr.)

„Dėl šio struktūros pakeitimo Kėdainiuose dirbusių pareigūnų darbo vietos nesikeičia ir darbuotojų skaičius nesumažėja“, – tikina AAD atstovai.

Kėdainių aplinkosaugininkai – vyriausieji specialistai Justinas Vinciūnas ir Kristina Boguševičiūtė ir toliau lieka dirbti Dotnuvos g. 2 esančiose patalpose. Susisiekti su jais galima el. p. justinas.vinciunas@aad.am.lt (tel. +370 612 26 316) arba kristina.boguseviciute@aad.am.lt (tel. +370 612 02 290).

Gyventojai apie pastebėtus aplinkos apsaugos pažeidimus, kaip ir anksčiau gali pranešti skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112, o užfiksuotas nuotraukas ar vaizdo medžiagą, kai daromas pažeidimas, atsiųsti el. paštu info@aad.am.lt.   

Jei kyla klausimų apie aplinkos apsaugos reikalavimus, Aplinkos apsaugos departamento specialistai konsultuoja telefonu 8 700 02 022 arba el. paštu konsultacijos@aad.am.lt. 

Kėdainių aplinkosaugininkai, kaip ir iki šiol, dirba Dotnuvos g. 2 esančiose patalpose. (L. Pranckevičiūtės nuotr.)

Kėdainių mugės“ ir AAD inf.