Kėdainių SC-Ateitis” dalyvavimą „TOPsport–RKL“ A diviziono pirmenybėse tęs atkrintamosiose varžybose.

Vilniaus „Rivile“ šį savaitgalį Regionų krepšinio lygos („TOPsport–RKL“) reguliariajame sezone užsitikrino pirmąją vietą. Vilniečiai 82:75 nugalėjo Biržų KKSC ir 97:72 neleido suabejoti savo pranašumu prieš Kėdainių SC „Ateitis“ klubą.

SC-„Ateitis“ (16/13) reguliarųjį sezoną užbaigs būdama 7 vietoje. Teoriškai Kastyčio Kundroto vadovaujamą ekipą pergalių skaičiumi dar gali pasivyti „Omega“ (14/14), tačiau Kėdainiai šiame sezone dukart įveikė „Omegą“ ir turi prieš varžovus tiesioginį pranašumą.

Reguliarusis A diviziono sezonas pasibaigs penktadienį. Tuomet ir paaiškės likusios aštuntfinalio poros ir visas atkrintamųjų paveikslas.

Aštuntfinalyje ir ketvirtfinalyje bus žaidžiama iki 3 pergalių.

12 iš 16 A diviziono komandų jau sužaidė visus 30 susitikimų reguliariajame sezone, o vienintelė likusi šio etapo intriga – kas sugebės išsaugoti vietą elitiniame divizione. Dėl šios galimybės kovoja LCC Tarptautinis universitetas (21/7) ir „LSU-Atletas“ (8/22). Tiesa, pastaroji ekipa savo pergalių kraičio jau nepapildys, o LCC tam dar turės dvi galimybes – trečiadienį susitiks su Kėdainių SC-„Ateitimi“, o penktadienį – su Kauno r. „Omega“.

8–10 vietose šiuo metu atitinkamai įsitaisiusios Biržų, „Omegos“ ir VDU komandos per artėjančią savaitę dar gali gerokai pakeisti atkrintamųjų medžio išsidėstymą.

Šaltinis: RKL